به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، پس از آن که گردان‌های قسام طبق وعده خود شهرک صهیونیستی عسقلان را آماج حملات موشکی قرار داد، کماندوهای نیروی دریایی حماس وارد عسقلان شدند. منابع عبری گزارش دادند که مبارزان مقاومت از طریق دریا این نفوذ را انجام داده‌اند. از سوی دیگر المیادین به نقل از رسانه‌های […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، پس از آن که گردان‌های قسام طبق وعده خود شهرک صهیونیستی عسقلان را آماج حملات موشکی قرار داد، کماندوهای نیروی دریایی حماس وارد عسقلان شدند.

منابع عبری گزارش دادند که مبارزان مقاومت از طریق دریا این نفوذ را انجام داده‌اند.

از سوی دیگر المیادین به نقل از رسانه‌های عبری از نفوذ مبارزان مقاومت به شهرک صهیونیستی «مفلاسیم» در اطراف غزه خبر داد.

گفتنی است گردان‌های قسام پس از پایان اولتیماتوم داده‌شده به شهرک‌نشینان صهیونیست در عسقلان، حملات موشکی بی‌سابقه‌ای را به این شهرک صهیونیستی انجام داد و اعلام کرد که اگر اشغالگران سیاست آواره‌سازی غیرنظامیان فلسطینی را متوقف نکنند، موشک‌باران عسقلان تا اخراج کامل شهرک‌نشینان ادامه خواهد یافت و پس از اخراج آنان مقاومت به سراغ دیگر شهرک‌ها خواهد رفت.

گردان‌های قسام ۴ موج حملات موشکی را به این شهرک صهیونیستی انجام داده و شعله‌های آتش در این شهر به هوا خواسته است. شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اذعان کرد که بر اثر حملات موشکی مقاومت به شهرک صهیونیستی عسقلان چندین صهیونیست به هلاکت رسیده یا زخمی شده‌اند. سما اعلام کرد که در جریان این حملات سنگین نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی از خودروهای نظامی خود پیاده شده و در خیابان‌های عسقلان در حالت درازکش پناه گرفته‌اند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]