در این رویداد که دهم مهرماه ساعت ۱۷:۰۰ به‌صورت زنده در اینستاگرام و آپارات عطاویچ پخش شد، آرش برهمند، خبرنگار با عطا قطبی، بنیان‌گذار عطاویچ و میلاد گودرزی، مدیرعامل عطاویچ، گفت‌وگو کردند. در این گفت‌وگو بنیان‌گذار عطاویچ به موارد مختلفی از گزارش سال شامل تاریخچه برند، توسعه برون‌مرزی آن و آینده توسعه عطاویچ در کشورهای […]

در این رویداد که دهم مهرماه ساعت ۱۷:۰۰ به‌صورت زنده در اینستاگرام و آپارات عطاویچ پخش شد، آرش برهمند، خبرنگار با عطا قطبی، بنیان‌گذار عطاویچ و میلاد گودرزی، مدیرعامل عطاویچ، گفت‌وگو کردند. در این گفت‌وگو بنیان‌گذار عطاویچ به موارد مختلفی از گزارش سال شامل تاریخچه برند، توسعه برون‌مرزی آن و آینده توسعه عطاویچ در کشورهای دیگر صحبت کرد. در ادامه گفت‌وگو مدیر عامل عطاویچ، به سوالاتی درباره نحوه مدیریت شعب در سراسر ایران، فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی و برنامه‌های آینده مجموعه رستوران‌های بین‌المللی عطاویچ در سراسر ایران صحبت کرد.
گزارش سال ۱۴۰۱ عطاویچ با تمرکز بر تاریخچه شکل‌گیری برند، عملکرد در سفارش‌ها، توسعه شعب، تنوع محصولات، توسعه سازمان و با نگاهی به صنعت غذا در ایران و جهان تدوین شده و از نخستین دفعاتی است که یک کسب‌کار فعال در صنعت رستوران‌های زنجیره‌ای گزارش سالیانه عملکرد خود را منتشر کرده است.

نسخه کامل این گزارش را می‌توانید از لینک زیر دانلود کنید:

برای دانلود فایل کلیک نمایید.