یک خبرنگار سرشناس ایتالیایی خبر داد حضور مهاجم ایرانی پورتو در تست‌های پزشکی باشگاه اینتر به تعویق افتاده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، در حالی که رسانه‌های ایتالیایی شب گذشته خبر داده بودند که مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو امروز (سه‌شنبه) با حضور در شهر میلان در تست‌های پزشکی باشگاه اینتر شرکت خواهد کرد و در ادامه فرایند عقد پیش‌قرارداد با این باشگاه ایتالیایی را طی خواهد کرد تا در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد به جمع نراتزوری ملحق شود، حالا خبر می‌رسد که حضور او در تست‌های پزشکی این باشگاه ایتالیایی به تعویق افتاده است.
جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» خبر داد؛ در باشگاه اینتر به نظر می‌رسید امروز سه‌شنبه ۱۳ فوریه (۲۴ بهمن) روز مهدی طارمی باشد اما همه چیز به تعویق افتاده است؛ هم پروازی که باید مهاجم ایرانی را به میلان می‌برد و هم تست‌های پزشکی. با این حال، عملیات انتقال طارمی ۳۱ ساله به اینتر با تمام جزئیات مشخص شده و او پس از پایان قرارداد فعلی‌اش با پورتو از ماه جولای بازیکن اینتر خواهد بود.
طبق ادعای دی‌مارتزیو؛ مدیران باشگاه اینتر تصمیم گرفته‌اند اقدام نهایی برای عملی کردن این انتقال را به تعویق بیندازند تا مشکلی برای این بازیکن که هنوز باید چهار ماه دیگر برای پورتو در پرتغال بازی کند، پیش نیاید؛ بنابرین طرفین دیدارهایی را به زودی و به طور مخفیانه سازماندهی خواهند کرد، درست همان روندی که برای پیوتر زیلینسکی یکی دیگر از خریدهایی که برای فصل آینده و به طور رایگان قطعی کرده‌ند، طی شد.
پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا هم ضمن تأیید این خبر و به تعویق افتادن تست‌های پزشکی اینتر برای طارمی و لغو شدن پرواز او به میلان به این منظور، گزارش داد که طرفین دوباره برای چند روز آینده قرار ملاقات‌هایی را برنامه‌ریزی خواهند کرد اما این بار مخفیانه!
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از زمان پیوستنش به پورتو در ۱۷۱ بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم پرتغالی به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن ۸۶ گل، ۵۳ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]