رنج قیمت تورهای ارزان استانبول چقدر است؟
رنج قیمت تورهای ارزان استانبول چقدر است؟

بررسی هزینه های تورمسافرتی استانبول ویژه مراد ماه به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین، بارها شنید‌ه‌اید که استانبول یک شهر تاریخی و پر قدمت است. اکنون قبل از اینکه سراغ اطلاعات کاربردی‌تر راهنمای سفر به استانبول برویم به گذشته این شهر اشاره می‌کنیم.

تور ارزان مسافرتی استانبول به هزاران دلیل جذاب است از نوشیدن یک قهوه ترک در کافه‌های خیابان استقلال در کنار ترامواهای کلاسیکِ قرمز رنگ، ایستاده نگریستن به عظمت مسجد آبی یا کشتی‌سواری در مرز آسیا و اروپا برخی از کارهایی‌ست که تنها در استانبول می‌توان تجربه کرد، استانبول جایی‌ست که هر ماجراجویی برای یک بار هم که شده باید ساک یا کوله‌اش را جمع کند و راهی این شهر باستانی شود.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی در خصوص هزینه های تور مسافرتی استانبول، برای۴روز اقامت در هتل Elite World Hotel قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۲۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۳۶,۰۵۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

همچنین هتل (arts Taksim (grand Oztanik Hotel برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۲۰,۵۱۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ ۲۹,۵۱۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور استانبول (۴روز / مرداد ماه ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت (هرنفر / تومان)
Elite World Hotel ۵ ۲ تخته ۲۴,۶۰۰,۰۰۰
Elite World Hotel ۵ ۱ تخته ۳۶,۰۵۰,۰۰۰
Occidental ۴ ۲ تخته ۲۱,۳۲۰,۰۰۰
Occidental ۴ ۱ تخته ۳۱,۱۴۰,۰۰۰
The Peak Taksim ۴ ۲ تخته ۲۱,۳۲۰,۰۰۰
The Peak Taksim ۴ ۱ تخته ۳۱,۱۳۰,۰۰۰
(arts Taksim (grand Oztanik Hotel ۴ ۲ تخته ۲۰,۵۱۰,۰۰۰
(arts Taksim (grand Oztanik Hotel ۴ ۱ تخته ۲۹,۵۱۰,۰۰۰

 

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]