قیمت جایگزین کوییک اعلام شد + جدول اسفند ۱۴۰۲
قیمت جایگزین کوییک اعلام شد + جدول اسفند ۱۴۰۲

قیمت کارخانه جایگزین کوییک اعلام شد.

به گزارش سرویس خودروی اقتصادآنلاین، شرکت خودروسازی سایپا، اطلاعات فنی سایپا اطلس را منتشر کرد که براساس آن، خودرو جدید اطلس قرار است در تیپ ۱ و تیپ ۲ به تولید برسد اما هر کدام از این تیپ‌ها نیز دارای نسخه دنده‌ای و CVT هستند. اطلس G یکی از جایگزین های خودروی پرفروش سایپا یعنی کوییک است. قیمت اطلس جی در کارخانه ۴۰۶ میلیون تومان است و هنوز وارد بازار آزاد نشده است اما فراخوان ثبت نام اطلس صادر شده است و تا چندماه آینده وارد خریدوفروش بازار خودرو خواهد شد.

قیمت کارخانه اطلس – بهمن ۱۴۰۲

برند
مدل(سال ساخت)
کارکرد (کیلومتر)
قیمت (تومان)

اطلس G
۱۴۰۲ | سایپا
صفر
۴۰۶,۶۱۵,۰۰۰

ثبت نام اطلس G
گفتنی است ثبت نام فروش فوق العاده سایپا با عرضه خودروهای پرفروش ساینا، کوییک، اطلس و شاهین آغاز شده است. جزییات فروش اطلس به قیمت کارخانه را در این گزارش بخوانید.
ویژگی‌های اطلس عبارتند از طراحی تریم داخلی دورنگ (برای اولین بار در محصولات سایپا)، سانروف، سیستم ESC یا کنترل پایداری، تشخیص نقطه کور، سیستم‌های صوتی و تصویری به روز، کاهش صدای موتور، آنتن کوسه‌ای، صندلی‌های برقی برای بعضی تیپ‌ها، چراغ‌های LED جلو، طرح جدیدی در چراغ‌های عقب، سنسور باران، آینه‌های جانبی برقی با گرمکن، سیستم روشنایی اتوماتیک، چراغ‌های FOLLOW ME (چراغ‌های داخل کابین که بعد از خروج راننده از ماشین تا چند لحظه روشن می‌ماند و بعد خاموش می‌شود) و مانیتور ۷ اینچی. 

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]