۵ خودروی پرطرفدار دست دوم در بازار
۵ خودروی پرطرفدار دست دوم در بازار

متقاضیان خودرو در شرایط نوسانی بازار که قدرت خرید، کاهش می‌یابد، دستشان از خودروهای صفر کیلومتر کوتاه می‌شود، ترجیح می‌دهند در بازار دست دوم به دنبال خودروی مورد نظر خود بگردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اکو ایران،  در این گزارش پنج خودرو دست دوم معرفی می‌شود که بیشترین ارزش خرید را در مقایسه با سایر خودروهای موجود در بازار که در بازه قیمتی حول و حوش ۳۰۰ میلیون تا ۵۰۰ میلیون تومانی را دارند.
متقاضیان خودرو در شرایط نوسانی بازار که قدرت خرید، کاهش می‌یابد، دستشان از خودروهای صفر کیلومتر کوتاه می‌شود، ترجیح می‌دهند در بازار دست دوم به دنبال خودروی مورد نظر خود بگردند. در این میان خرید برخی محصولات دست دوم، سود ارزش بیشتری دارد.
پنج خودروی پژو ۲۰۶ تیپ دو مدل سال ۱۴۰۰ و همچنین ۱۴۰۱، پژو ۲۰۶ تیپ پنج مدل سال ۱۳۹۶ و سال ۱۳۹۷، پژو پارس LX مدل سال‌های ۱۳۹۴ و سال ۱۳۹۵، سمند LX تمامی مدل‌ها و پژو پارس سال مدل سال ۱۳۹۸ و سال ۱۳۹۹ بیش از بقیه خودروهای دست دوم موجود در بازه قیمتی حدود ۳۰۰ میلیون تومان تا ۵۰۰ میلیون تومان که در بازار حاضر هستند، ارزش خرید دارند.
براساس اعلام کارنامه، بررسی‌ها نشان می‌دهد پنج خودروی یاد شده بیش از بقیه محصولات شرکت‌های خودروساز که در بازه قیمتی یاد شده قرار دارند، برای حریداران ارزشمند هستند.
نکته قابل توجه اینکه در بازه قیمتی یاد شده بازار خودروهای دست دوم در قرق محصولات ایران خودرو است و اینجا خبری از محصولات سایپا نیست.
بازار خودرو طی بیش از پنج سالی که از بازگشت تحریم‌های اقتصادی گذشته شرایط خاصی را به خود دیده است.
رشد افسار گسیخته قیمت بازاری خودرو که ناشی از تبدیل شدن محصولات تولیدی شرکت‌های خودروساز به کالایی سرمایه است از یک طرف و همچنین باریک شدن جاده عرضه خودروسازان به دلایل مختلف و ایجاد محدودیت‌های متنوع از سوی سیاست گذار برای واگذاری محصولات تولیدی خودروسازان با قیمت کارخانه به متقاضیان کارخانه، سبب شده تا بخشی از متقاضیان خودرو که یا شرایط مالی به آن‌ها اجازه نمی‌دهد به سراغ خودروهای صفر کیلومتر بروند یا امکان در اختیار گرفتن محصولات شرکت‌های خودروساز از مسیرهای تعیین شده به قیمت کارخانه را ندارند، وارد بازار خودروهای دست دوم شده و آنجا به دنبال خودروی مورد نظر خود براساس بودجه و سلیقه خود باشند.
پنج خودروی یاد شده بیشترین ارزش خرید را در مقایسه با سایر خودروهای موجود در بازار که در بازه قیمتی حول و حوش ۳۰۰ میلیون تا ۵۰۰ میلیون تومانی را دارند.
البته فراموش نکنیم در هنگام خرید خودروهای دست دوم باید شرایط فنی و همچنین وضعیت سلامت بدنه، چک کردن وضعیت تصادف‌های خودرو مورد توجه خریداران قرار گیرد.
پنج خودروی یاد شده با شرط سلامت فنی و بدنه از سوی کارشناسان کارنامه و بعد از بررسی‌های فایل‌های فروش متنوع، پیشنهاد شده اند.
متقاضیان خودرو امیدوارند سیاست گذار خودروی با ابزارهای در اختیار خود بازار خودرو را به گونه‌ای مدیریت کند که امکان خرید خودروهای صفر کیلومتر برای بخش بیشتری از مشتریان فراهم شود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]