نماینده ولی فقیه مازندران: دعوت مردم به شرکت نکردن در انتخابات، ضد حقوق بشری است
نماینده ولی فقیه مازندران: دعوت مردم به شرکت نکردن در انتخابات، ضد حقوق بشری است

نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: مردم حق دارند با رأی خود در سرنوشت کشور و جامعه سهیم باشند؛ کسی که مردم را به شرکت نکردن در انتخابات دعوت می‌کند، کاری ضد حقوق بشری انجام می‌دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا،آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی، با حضور در جمع خبرنگاران شهرستان سوادکوه، ضمن تبریک روز جوان، نیمه‌شعبان و روز مستضعفان و با بیان اینکه روز یازدهم اسفندماه با مشارکت حداکثری به جشن ملی بدل خواهد شد، اظهار کرد: نعمت و موهبت برگزاری انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار با ارزش است و با شرکت در انتخابات باید شکرگزار آن باشیم.
محمدی لائینی با بیان اینکه انتخابات هم تمایل است و هم حق، گفت: مردم حق دارند با رأی خود در سرنوشت کشور و جامعه سهیم باشند، کسی که مردم را به شرکت نکردن در انتخابات دعوت می‌کند، کاری ضد حقوق بشری انجام می‌دهد.
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که راه اصلاح کشور، انتخابات است، افزود: بنابراین باید حضور حداکثری داشته باشیم و با ملاک شایستگی و صلاحیت، انسان‌های اصلح را به مجلس بفرستیم تا کشور در حوزه‌های مختلف اصلاح شود.
آیت‌الله لائینی گفت: در جمهوری اسلامی ایران همه رده‌های مدیریت یا مستقیم یا غیر مستقیم با رأی مردم انتخاب می‌شوند.
وی ضمن اشاره به گفتار امام راحل(ره) که فرمود، مجلس در راس امور است، خاطرنشان کرد: این نکته اهمیت موضوع مجلس را نشان می‌دهد؛ مجلس یک ایران کوچک و ایران یک مجلس کوچک است. در واقع عصاره مردم با رأی مردم در خانه ملت قانونگذاری می‌کنند.
این مقام مسئول اظهار کرد: باید فرهنگ عمومی جامعه ارتقاء یابد تا مردم بدون توجه به وعده‌های نادرست، اصلح را انتخاب کنند و کاندیدا اگر رأی نیاورد، اگر اخلاقمند باشد پیروز است.
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: مشارکت حداکثری، رقابت، سلامت و امنیت باید مدنظر همگان در انتخابات پیش رو باشد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]