هشدار به تهرانی‌ها؛ رانندگان فریب خلوتی خیابان را نخورند
هشدار به تهرانی‌ها؛ رانندگان فریب خلوتی خیابان را نخورند

رییس اداره اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه خلوتی معابر شهر تهران، سرعت و سبقت رانندگان را به دنبال دارد گفت: رانندگان فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است .

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ علی اصغر شریفی درباره وضعیت ترافیکی معابر پایتخت گفت : با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز پنجشنبه سوم اسفند  ۱۴۰۲ ماه نشان از معابر و بزرگراه‌هایی خلوت در سطح شهر تهران و احتمال تصادفات بخاطر افزایش سرعت ها و لغزنده بودن معابر  توسط برخی از رانندگان دارد.   
رییس اداره اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران، قصد سرعت و سبقت جهت زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی که به این دسته از رانندگان توصیه میگردد فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می باشند پس با رعایت قانون ، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبجگاهی و خلوت تردد کنند .
وی همچنین گفت : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت ها و سبقت ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود : رانندگان در صورت خلوتی معابر از عجله و شتاب در معابر خلوت خودداری کرده و با سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد نمایند و این احتیاط همان سرعتی است که اگر حادثه ای مقابل راننده روی داد و اگر خودرو و مانعی مقابل پیش آمد راننده بتواند خودروی خودرا به موقع متوقف و از تصادف پرهیز کنند.
وی از رانندگان خواست به جهت لغزنده بودن معابر فاصله طولی را با خودروی مقابل رعایت کرده و از سرعت و سبقت در این شرایط جدا خودداری نمایند. همچنین رانندگان از پر بودن باک بنزین مطمئن و سیستم های خودرویی مانند بخاری  و برف پاک کن را بررسی کنند. همچنین تردد موتورسیکلت ها در شرایط بارانی و لغزنده بودن معابر ممنوع است و موتورسیکلت سواران نباید در این لحظات در معابر تردد کنند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]