سه شنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۲
گروه : طلا و ارز
پ
  • شناسه : 660
  • 09 جولای 2023 - 14:23
  • 11 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • ارسال توسط :

پیش‌بینی دولت از قیمت دلار ۱۴۰۲

پیش‌بینی دولت از قیمت دلار ۱۴۰۲
پیش‌بینی دولت از قیمت دلار ۱۴۰۲

در آستانه نشست شورای امنیت که فرداست جلسه شورای حقیقت‌یاب امروز بود و بازار تا ظهر جو تقریبا آرامی داشت و معامله‌گران میگفتند که بازار برای پنجشنبه قفل شده است. همزمان با اخبار نشست، یکسری خبر منفی درمورد برجام به بازار مخابره شد که معامله‌گران در این باره می‌گفتند آخرین میخ‌ها به تابوت برجام زده […]

در آستانه نشست شورای امنیت که فرداست جلسه شورای حقیقت‌یاب امروز بود و بازار تا ظهر جو تقریبا آرامی داشت و معامله‌گران میگفتند که بازار برای پنجشنبه قفل شده است. همزمان با اخبار نشست، یکسری خبر منفی درمورد برجام به بازار مخابره شد که معامله‌گران در این باره می‌گفتند آخرین میخ‌ها به تابوت برجام زده می‌شود. 

محمد جعفری، رئیس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه گفته براساس مدل‌سازی جدید سازمان برنامه و بودجه که با مفروضات فعلی اقتصاد ایران است، نرخ ارز در سال ۱۴۰۲ حداکثر ۵۲ هزار تومان پیش‌بینی می‌شود. معامله‌گران این گزارش را با آن گزارش معروف دو سال پیش که سازمان برنامه و بودجه از وضعیت اقتصاد ایران با دو سناریوی رفع تحریم و تداوم تحریم پیش‌بینی کرده بود مقایسه می‌کردند.

جزییات بازار ارز و سکه امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۲ را در «کف بازار» ببینید.

 

بازار دلار توافق را بو می‌کشد 03 اکتبر 2023

بازار دلار توافق را بو می‌کشد

دلار نه عقب کشیده و نه جانی دارد که پیشروی کند؛ این جمله توصیف معامله‌گران از حال و روز این روزهای بازار ارز است. قیمت دلار بعد از اربعین یعنی از ۱۵ شهریور وارد کانال ۴۹ شده و بین ۴۹ هزار و ۲۰۰ تومان تا ۴۹ هزار و ۶۰۰ تومان در نوسان بوده است. نورنیوز، […]

قیمت دلار امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲ 02 اکتبر 2023

قیمت دلار امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

اکوایران: قیمت سکه امامی نیز با قرار گیری در مسیر افزایشی در سطح ۲۷ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به ثبت رسیده شده است.

طلا دوباره ریزش کرد 02 اکتبر 2023

طلا دوباره ریزش کرد

اکوایران: یکی دیگر از اتفاقات مهم امروز ریزش قیمت طلا در بازار جهانی بود. اونس طلا در معاملات امروز تا سطح حمایتی ۱۸۳۳ دلار پایین آمد که در مقایسه با عصر شنبه کاهش ۱۵ دلاری را نشان می‌دهد. قیمت اونس طلا ۵ مهر ماه مرز ۱۹۰۰ دلار را از دست داد و تا امروز بیش از ۷۰ دلار ریزش کرده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد ژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.