سدان لوکس ایران خودرو گران شد + جدول
سدان لوکس ایران خودرو گران شد + جدول

بررسی قیمت روز و جدید انواع خودرو تارا در تاریخ ۴ اسفند ماه. برای مشاهده قیمت کارخانه ماشین تارا وارد سایت اقتصادآنلاین شوید. 

به گزارش اقتصادآنلاین، آخرین قیمت انواع خودرو تارا برای امروز ۴ اسفند ۱۴۰۲ به شرح زیر است. بر این اساس قیمت تارا اتوماتیک جدید ۱ میلیارد و ۷۵ میلیون تومان شد.
قیمت تارا صفر در بازار
قیمت تارا با افزایش ۵ میلیونی در مدل های مختلف روبرو شد. تارا اتوماتیک در حال حاضر ۹۲۵ میلیون تومان، مدل ۱۴۰۱ آن ۸۹۰ میلیون تومان و مدل جدید آن ۱ میلیارد و ۷۵ میلیون تومان قیمت دارد.
قیمت تارا دنده ای صفر مدل ۱۴۰۲ نیز با افزایش ۵ میلیونی به ۷۸۵ میلیون تومان و مدل ۱۴۰۱ آن به ۷۵۵ میلیون تومان رسیده است. قیمت تارا دنده ای جدید با گیربکس شش دنده نیز در بازار ۸۲۵ میلیون تومان شد.
قیمت تارا در کارخانه
قیمت تارا اتوماتیک صفر در کارخانه ۴۹۰ میلیون تومان است. قیمت کارخانه تارا دنده ای نیز ۳۹۴ میلیون تومان بوده است. ایران خودرو دو مدل تارای جدید هم معرفی کرده است که بر این اساس تارا اتوماتیک V۴ LX  سدان جدید ایران خودرو در نمایندگی ۶۸۵ میلیون تومان قیمت دارد تارا دنده ای v۱پلاس نیز ۵۸۰ میلیون تومان است که گران ترین خودروی دنده ای ساخت داخل بازار به شما می رود!
معرفی خودروی تارا
خودروی تارا را ایران خودرو با مهندسی معکوس پژو ۳۰۱ ساخته است این سدان با همتای فرانسوی مشخصات فنی حدودا یکسانی دارد. موتور تارا  TU۵P با حجم ۱.۶ لیتر، قدرت ۱۱۳ اسب بخار و گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر است . تارا دنده ای با گیربکس ۵ دنده و تارا اتوماتیک با گیربکس ۶ دنده تولید می شود.
صفر تا ۱۰۰ این خودرو بر اساس اعلام ایران خودرو ۱۲.۵ ثانیه طول می کشد و توانایی حرکت با سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت را نیز دارد مصرف بنزین تارا در ۱۰۰ کیلومتر ۷ لیتر است که برای این دسته از سواری ها مناسب محسوب می شود.
با مطالعه جدول زیر اطلاعات کاملی درباره قیمت روز انواع خودرو تارا به دست خواهید آورد.

قیمت روز خودروی تارا

برند 
مدل(سال ساخت)
کارکرد (کیلومتر)
قیمت (تومان)

V۴ LX
۱۴۰۲
صفر (کارخانه)
۶۸۵,۰۰۰,۰۰۰

V۴ LX
۱۴۰۲
صفر 
۱,۰۷۵,۰۰۰,۰۰۰

اتوماتیک
۱۴۰۲
صفر  
۹۲۵,۰۰۰,۰۰۰

اتوماتیک
۱۴۰۲
صفر (کارخانه)
۴۹۰,۵۵۱,۰۰۰

اتوماتیک
۱۴۰۱
صفر  
۸۹۰,۰۰۰,۰۰۰

دنده ای v۱ پلاس
۱۴۰۲
صفر (کارخانه)
۵۸۰,۱۲۰,۰۰۰

تارا دنده ای V۱ پلاس ۶ سرعته
۱۴۰۲
صفر 
۸۲۵,۰۰۰,۰۰۰

دنده ای
۱۴۰۲  
صفر 
۷۸۵,۰۰۰,۰۰۰

دنده ای
۱۴۰۲
صفر(کارخانه)
۳۹۴,۴۶۰,۰۰۰

دنده ای
۱۴۰۱ 
صفر  
۷۵۵,۰۰۰,۰۰۰

دنده ای 
۱۴۰۰ 
صفر 
۷۲۵,۰۰۰,۰۰۰

منبع: باما

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]