واکنش فدراسیون فوتبال به شایعه دریافت رشوه بازیکنان تیم ملی ایران از قطر!
واکنش فدراسیون فوتبال به شایعه دریافت رشوه بازیکنان تیم ملی ایران از قطر!

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره شایعه دریافت رشوه قطری ها از سوی بازیکنان تیم‌ملی صحبت کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از جماران، هدایت ممبینی در حاشیه مراسم استقبال از اعضای تیم ملی فوتبال ساحلی که در جام جهانی ۲۰۲۴ رتبه سوم را کسب کرد، گفت: هرچند از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در سطح خیلی بالایی نیستیم و شرایط متعادلی داریم اما بچه‌ها شاهکار کردند. برگزاری لیگ و نگاه توسعه در ایران سبب شده فوتبال ساحلی و فوتسال در حال حاضر با رقیبان اصلی خود در دنیا، شانه به شانه رقابت کنند.
وی افزود: دیدید مقابل برزیل هم در ۲ وقت اول سر بودیم اما به هر حال حوادث فوتبال پیش آمد. این رتبه سوم را به فال نیک گرفته و امیدوارم این اعتماد به نفس در فوتبال ساحلی، فوتبال و فوتسال به وجود بیاید زیرا از لحاظ نیروی انسانی، بازیکنان و کادرهای فنی در سطح بالای دنیا هستیم.
دبیرکل فدراسیون فوتبال درمورد اینکه نگاه ویژه‌ای از طرف فدراسیون به این رشته نمی‌شود و حتی تا مدتی قبل وزارت ورزش قرار نبود پاداشی به این تیم پرداخت کند، گفت: در یک سال اخیر اردوهای خیلی خوبی برای این رشته برگزار کردیم اما اقرار می‌کنم امکانات در فوتبال ساحلی باید و شاید نیست. فدراسیون فوتبال در تلاش است روز به روز این امکانات را بیشتر افزایش بدهد. البته با توجه به تمرینات بچه‌ها و کادرفنی خوبی که داشتیم، به درخشش این تیم در جام جهانی امیدوار بودیم. هرچند پیش‌بینی نتیجه خیلی سخت بود اما به کسب یکی از رتبه‌های اول تا سوم امید داشتیم.
ممبینی گفت: قطعا در آینده دیدگاه فدراسیون به فوتبال ساحلی رو به جلو است. در یک سال اخیر هم این کار را انجام داده بودیم اما می‌طلبد باشگاه‌ها هم کمک کرده و در این بخش سرمایه‌گذاری بیشتری کنند. دیدید سکوی قهرمانی جهان دور از دسترس نیست و امیدوارم در آینده فوتبال ساحلی را به جایگاهی که لیاقتش را دارد، برسانیم. هیات رئیسه فدراسیون و مهدی تاج از یک سال گذشته برای نتیجه گرفتن این تیم، برنامه‌ریزی خود را شروع کردند. در این دوره نیز توانستیم پاداش‌هایی را به بازیکنان بدهیم. هرچند شایستگی آنها بیشتر از این مبالغ است. دیدگاه فوتبال کشور نسبت به فوتبال ساحلی و فوتسال بزرگ و جاه‌طلبانه شده و امیدوارم بتوانیم در دنیا همیشه حرف برای گفتن داشته باشیم. فدراسیون در این زمینه تمام تلاش خود را خواهد کرد. البته با توجه به محدودیت درآمدها و بودجه فدراسیون، قطعا به عنوان متولی در کنار تمام تیم‌های ملی خواهیم بود. فوتبال ساحلی را هم به صورت ویژه مدنظر داریم.
دبیرکل فدراسیون درمورد انتشار لیستی در فضای مجازی و متهم کردن برخی بازیکنان و سرمربی تیم ملی از کشور قطر به دریافت رشوه و شکست در نیمه نهایی جام ملت‌ها، گفت: من زیاد در جریان این موضوع نیستم. پس از هر تورنمنتی برخی شایعات و حرف‌ها ایجاد می‌شود. در این مورد بحث خاصی نشنیده‌ام که بخواهیم جدی به آن بپردازیم.
ممبینی درمورد اینکه شایعه شده این نفرات ۱۸۰ میلیارد تومان رشوه از قطری‌ها گرفته‌اند، گفت: این حرف را از شما می‌شنوم. بازیکنان و کادرفنی ما که در قطر زحمت کشیدند، دارای یک شخصیت ویژه هستند که آن را در زمین و بیرون زمین دیدیم. امکان دارد شایعات زیاد ی هم در فضای مجازی به وجود بیاید اما فدراسیون فوتبال با دقت تمام این مسائل را رصد می‌کند و به پاکی و صداقت بچه‌های خودمان ایمان داریم.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]