در این منطقه ایران برف یک متری آمد!
در این منطقه ایران برف یک متری آمد!

معاون اداره هواشناسی از بارش یک متر برف در ارتفاعات مازندران خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل  از جی پلاس، معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران از تداوم هوای سرد تا پایان هفته خبر داد و گفت: بارش برف در آلاشت و کلاردشت نزدیک به یک متر رسید.
احمد اسدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به پیش‌بینی وضع هوای استان مازندران از بارش ۷۰ و ۸۰ سانتی‌متری برف در آلاشت و کلاردشت خبرداد و  اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران امروز دوشنبه ۷ اسفند، ابری و سرد، گاهی با بارندگی، در دامنه‌ها و ارتفاعات مه آلود است و گاهی با بارش برف و از شب با کاهش ناپایداری همراه خواهد بود.
وی گفت: در روزهای سه‌شنبه و  چهارشنبه هفته‌ی جاری، آسمان استان نیمه ابری تا ابری با بارش پراکنده و در میان بند و ارتفاعات مه آلود با بارش پراکنده برف پیش‌بینی می‌شود.
معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران با اشاره به وضع هوای استان در روزهای چهارشنبه شب و پنج‌شنبه پایان هفته گفت: آسمان استان، ابری با بارندگی، در میان‌بند و ارتفاعات مه‌آلود با بارش برف، کاهش نسبی دما و وزش باد، از اواخر پنجشنبه شب از سمت غرب استان با کاهش ناپایداری همراه خواهد بود.
اسدی افزود: در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲اسفند، آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی دما پیش‌بینی می‌شود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]