مسافران از آخرین وضعیت پروازها همزمان با بارش برف و کولاک مطلع شوند
مسافران از آخرین وضعیت پروازها همزمان با بارش برف و کولاک مطلع شوند

مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر ورود سامانه پربارش شاهد ابطال و تاخیر پروازها در شهرهای مختلف هستیم.

به گزارش بازار، رضا کارگر، مشاور و مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر ورود سامانه پربارش شاهد ابطال و تاخیر پروازها در شهرهای مختلف از جمله شهرهای شمالی هستیم بنابراین مسافران از آخرین وضعیت پروازی خود مطلع شوند.
کارگر، مشاور و مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور گفت: با توجه به صدور هشدارهای هواشناسی سطح نارنجی در بسیاری از شهرهای کشور به ویژه نواحی شمال و شمال شرق کشور شاهد کاهش دید افقی و اختلال در روند پروازها هستیم.
به گفته وی در حال حاضر پرواز مسیر تهران _ رامسر _ تهران شرکت هواپیمایی ایران ایر به‌دلیل شرایط نامساعد جوی مسیر و پایین بودن دید افقی باطل شد.
او گفت: با توجه به شرایط جوی کشور احتمال تاخیر و ابطال پروازها وجود دارد. بنابراین مسافران با توجه به شرایط جوی حاکم بر سراسر کشور و احتمال لغو یا تاخیر پروازها برای اطمینان از پرواز خود می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۱۹۹ یا ۰۲۱۶۱۰۲۱و ۴۴۶۶۵۵۱۹ و مراجعه به سایت www. merhrabadairport.ir آخرین وضعیت پرواز خود را کنترل کنند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]