عملیات اجرایی «۱۲کیلومتر» از پروژه قیدار –سلطانیه و کبودر آهنگ سال آینده تمام می شود 
عملیات اجرایی «۱۲کیلومتر» از پروژه قیدار –سلطانیه و کبودر آهنگ سال آینده تمام می شود 

زنجان- مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: عملیات اجرایی « ۱۲ کیلومتر» از قطعه چهار پروژه قیدار –سلطانیه و کبودر آهنگ برای سال آینده تمام می شود.

به گزارش بازار و به نقل از راه و شهرسازی زنجان، اصغراسماعیلی از اجرای هفت پروژه ملی در بخش راه، توسط اداره‌کل راه‌وشهرسازی استان زنجان خبر داد و گفت: پروژه محور زنجان به بیجار، پروژه محور سلطانیه – قیدار و کبودرآهنگ، پروژه محور سه راهی سلطانیه -ابهر به تاکستان، پروژه محور سه راهی طارم به منجیل، پروژه محور زنجان- شفت و ملاسرا در شهرستان طارم، پروژه محور درام به کلور در شهرستان طارم و پروژه بعدی محور تبدیل راه فرعی به اصلی محور قیدار به ابهر پروژه‌های در دست اقدام این اداره است.
وی ابراز کرد: اکثر پروژه‌های راه‌سازی در استان زنجان بین استانی بوده و عمدتاً بخشی از کریدورهای حمل و نقلی کشور است.
مدیرکل راه و شهرسازی زنجان با بیان اینکه پروژه زنجان به بیجار ارتباط استان زنجان با استان کردستان را تسهیل می‌کند،گفت: محور زنجان به دندی محور ارتباطی زنجان با استان آذربایجان غربی و پروژه محور سه راهی سلطانیه و کبودرآهنگ هم ارتباط استان زنجان با استان همدان را تسهیل خواهد کرد.
اسماعیلی به پروژه محور قیدار – سلطانیه – کبودرآهنگ اشاره کرد و گفت: طول محور ۱۰۳ کیلومتر است و پروژه به قطعات پنج گانه تقسیم شده است.
وی بیان داشت: بخشی از پروژه «قطعه دو» احداث باند دوم سلطانیه -قیدار – کبودرآهنگ به طول «۹ کیلومتر» در سفر استانی رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی به استان زنجان به بهره برداری رسید.
مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: طول این «پروژه ۳۳ کیلومتر» بوده و در مجموع« ۱۷ کیلومتر»از طول این پروژه به مرحله بهره برداری رسیده است.
اسماعیلی، با بیان اینکه پروژه محور قیدار – سلطانیه – کبودرآهنگ یکی از مهم‌ترین محورهای اصلی استان بوده و یک شاهراه اصلی است،اظهار کرد: عملیات اجرایی« ۱۲کیلومتر» از قطعه چهار این پروژه برای سال آینده تمام می شود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]