کاهش ۴ درصدی میزان تردد در جاده‌های زنجان
کاهش ۴ درصدی میزان تردد در جاده‌های زنجان

زنجان- رئیس مرکز مدیریت راههای استان زنجان گفت: میزان تردد در جاده های استان زنجان در بازه زمانی ۲۴ اسفند سال گذشته تا سیزدهم فروردین ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته چهار درصد کاهش دارد.

به گزارش بازار و به نقل از راهداری زنجان،محمد محمدی گفت: از ۲۴ اسفند سال گذشته تا سیزدهم فروردین ماه امسال، تردد ۲ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۱۳۰ خودرو در جاده‌های استان ثبت شد و این میزان در مدت مشابه سال گذشته ۲ میلیون و ۵۲۹ هزار و ۳۴۴ خودرو بود که کاهش ۴ درصدی را نشان می‌دهد.
وی با بیان اینکه میزان ورودی خودروها به استان زنجان در سیزدهم فروردین ماه ۵۰ هزار و ۵۶۴ تردد بوده است، اظهار کرد: تعداد خروجی خودروها نیز۵۴ هزار و ۷۷ خودرو بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۲.۱ درصد افزایش دارد.
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نجان گفت: با توجه به آمارهای ارائه شده از ۲۴ اسفند سال گذشته تا سیزدهم فروردین ماه امسال، آزادراه زنجان به قزوین با ۶۱۳ هزار و ۲۳۵ بیشترین تردد را ثبت کرده است.
محمدی تاکید کرد: بر اساس اعلام راهداری ۳۷ دستگاه نظارت تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال و این مسیرها به ۲۰ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور مجهز است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]