معاون استاندار تهران: برای رسیدن به قله کار شبانه روزی نیاز است
معاون استاندار تهران: برای رسیدن به قله کار شبانه روزی نیاز است

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران گفت: امروز برای رسیدن به قله به انسان قوی نیاز داریم و کار شبانه روزی نیاز است، باید از محدودیت ها عبور کنیم تا به خواسته های مدنظر مقام معظم رهبری برسیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، عباس جوهری معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران پیش از ظهر امروز در اولین جلسه شورای اداری و فرهنگ عمومی شهرستان قرچک که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: جا دارد از همه مسوولان شهرستان قرچک تقدیر کنیم که در دولت سیزدهم فعالیت خوبی دارند، نتیجه همفکری و هم افزایی در شهرستان باعث شده تا قرچک جزو شهرستان های کم حاشیه و بدون مشکل در استان باشد، زیرا همه مسوولان در شورای تامین با برنامه کار انجام دادند و نظارت های خوبی شده است که مشکل خاصی در شهرستان نیست.
 

وی گفت: امروز باید فرهنگ توحید را دستور کار قرار دهیم زیرا دشمن برنامه ریزی کرده است تا فرهنگ توحید را بزند، اگر فرهنگ توحید را بزنند اسلام ناب محمدی و فرهنگ ایثار و شهادت را زده اند که برگرفته از فرهنگ عاشورا است.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران تصریح کرد: شما پیروزی و اراده ملت را در مقابل دشمنان نظام دیدید، این اقدام قابل تقدیر است که دشمنان قسم خورده را مایوس کردند، امروز برای رسیدن به قله به انسان قوی نیاز داریم، کار شبانه روزی نیاز است، باید از محدودیت ها عبور کنیم تا به خواسته های مدنظر مقام معظم رهبری برسیم.

جوهری در ادامه بیان کرد: ایام محرم و صفر ۴۶ درصد مردم در مراسمات عزاداری امام حسین و در هئیت های عزاداری حضور پیدا کردند که آمار بسیار خوبی است.

وی ادامه داد: دشمن در سالگرد اغتشاشات سال قبل شکسته خورده و به دنبال جبران آن است و برنامه ای برای تلفیق خیابان، مدرسه و دانشگاه است لذا باید هوشمندانه عمل کنیم، تا دشمن از بهار تعلیم و تربیت سوء استفاده نکند.
 

معاون استاندار تهران با اشاره به بحث کمبود فضای آموزشی در شهرستان تاکید کرد: جلسه شورای آموزش و پرورش در شهرستان باید منظم انجام شود، فرماندار شهرستان در این خصوص اهتمام داشته باشد، جلسات متفاوت در این خصوص برگزار شود تا این مشکل رفع شود، بحث اتباع شامل شهرستان قرچک نیست این موضوع در کل کشور وجود دارد که باید برنامه جامعی در این خصوص داشته باشیم.

جوهری با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در حوزه انتخابات منویاتی داشته اند، افزود: دشمن تمام قد در مقابل انتخابات ایستاده و برنامه دارد باید در این حوزه برنامه ریزی کنیم، در استان تهران سه برابر حد میزان، ثبت نام داشته ایم که صحت سنجی مدارک پیش ثبت نام کنندگان از مراجع شش گانه انجام شده و در صورت تایید آمار، ثبت نام نهایی را در ۲۷ مهر داریم.

وی خطاب به مدیران و مسؤولان قرچک خاطرنشان کرد: میز خدمت را همزمان با ادارات و مساجد، در پارک ها نیز برگزار کنید و حضور پرشور در نماز جمعه ها داشته باشید و مشکلات مردم را در مساجد رفع کنید تا رضایتمندی حاصل شود.

پایان پیام/۶۷۰۳۷