سردار حسن زاده: مرعوب نشدن در برابر دشمن، از ویژگی‌های حاج قاسم بود
سردار حسن زاده: مرعوب نشدن در برابر دشمن، از ویژگی‌های حاج قاسم بود

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت: یکی از ویژگی های حاج قاسم مرعوب نشدن در مقابل دشمن بود و در این چهل سال خدمت هیچوقت مرعوب دشمن نشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران صبح یک شنبه ۱۲ دی ماه ۱۴۰۲ در اجتماع بزرگ کارگران در حرم امام خمینی(ره) اظهار کرد: ایام شهادت سیدرضی موسوی و شهید حاج قاسم است؛ ۲۴ هزار شهید پایتخت و همه شهدای گرانقدر کارگری و شهدای مظلوم غزه و امام شهیدان و دو یادگار امام بزرگوار را یاد می‌کنیم.

وی گفت: برگزاری این اجتماع بزرگ همه ساله جامعه کار و تولید در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم دارای پیام است و همزمانی این مراسم با رزمایش حیدیون تولید به معنای حرکت قوی و اثربخش تولید در این مسیر می باشد که حاج قاسم آن را تداعی کرد و این حرکت عظیم ملت ما در همه عرصه‌ها در صورتی که دشمن همه تهدیدها را در همه عرصه‌ها بر مردم تحمیل کرده‌اند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بیان کرد: البته دشمنان بعد فتنه سال ۱۴۰۱ در اسناد خود گفتند ایران اسلامی و ملت آن در هیچ عرصه‌ای شکست‌پذیر نیستند. آنان جنگ ترکیبی را در عرصه اقتصاد شروع کردند اما معترف شدند نه در عرصه اطلاعاتی و امنیتی و … موفق نشده‌اند چون همیشه ملت در صحنه هستند.

سردار حسن زاده افزود: شما اجازه ندادید اراده دشمن بر این کشور تحمیل شود و علاوه بر فشار روزافزون شاهد پیشرفت روزافزون بودیم که این نمونه جهاد است؛ اجتماع امروز شما نشانه این است که ویژگی های جهادی حاج قاسم را می‌خواهیم و بدنبال گزینش و پیاده سازی آن هستیم.

وی افزود: یکی از ویژگی های حاج قاسم مرعوب نشدن در مقابل دشمن بود و در این چهل سال خدمت هیچوقت مرعوب دشمن نشد. او فرمود به شرط اینکه نترسیم و نترسانیم و حرکت کنیم فرصت هایی در دل تهدیدها هست که در دل خود فرصت ها نیست.

سردار حسن‌زاده افزود: ویژگی دوم حاج قاسم خستگی‌ناپذیر او بود و او با وجود هر مشکلی با تلاش و تدبیر مضاعف به حرکت ادامه میداد و همین مکتب است که امروز جبهه مقاومت را مقاوم تر کرده و در عرصه های مختلف با الگو گیری از مشی حاج قاسم شاهد پیروزی‌های عزتمندانه جبهه مقاومت هستیم و امروز همه عرصه‌ها، عرصه مقاومت و مبارزه است که یکی از آن عرصه‌ها، عرصه تولید است.

وی بیان کرد: رهبر عزیز ما در مورد حاج قاسم فرمود او تربیت شده مکتب امام و انقلاب بود و پیام این اجتماع این است که در مسیر حاج قاسم یعنی مقاومت و امیدافرینی و حرکت با تلاش و روحیه جهادی حرکت میکنیم یعنی مسیری که بارها در طول عمر انقلاب آن را تجربه و به موفقیت رسیدیم.

فرمانده سپاه تهران بزرگ تصریح کرد: درست در زمانی که خواستند بگویند مقاومت جایی ندارد مردم غزه وارد شدند و با صبر و مبارزه به تمام جهان پیام مقاومت و ایستادگی دادند.

سردار حسن‌زاده افزود: امروز آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی بیش از هرکسی پیام مقاومت را دریافت کرده و خود را در نقطه پایانی دیده است.

وی اضافه کرد: این روحیه مقاومت و ایستادگی و فرهنگ و مکتب شهدا و مسیر حاج قاسم و مجاهدین حیدریون و فاطمیون است که به برکت خون خود این فرهنگ را پایه‌گزاری کردند و اجتماع امروز برای تبیین این مسیر پیروزی و غلبه بر دشمنان انقلاب اسلامی است.

پایان پیام/


✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]