چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
گروه : طلا و ارز
پ
 • شناسه : 18145
 • 20 آگوست 2023 - 3:12
 • 46 بازدید
 • ۰ دیدگاه
 • ارسال توسط :

برآورد دلار از دینار اربعین

برآورد دلار از دینار اربعین
برآورد دلار از دینار اربعین

قیمت دلار هرات در روز شنبه حرکت رنج و رو به کاهش داشت و به حمایت مهم رسید. بازار ارز هرات شنبه در ۴۸ هزار و ۸۵۰ تومان باز شد و با دو بار کاهش به حمایت ۴۸ هزار و ۶۰۰ تومان خورد و برگشت. طبق اعلام بانک مرکزی به هر فرد تا سقف ۲۰۰ […]

قیمت دلار هرات در روز شنبه حرکت رنج و رو به کاهش داشت و به حمایت مهم رسید. بازار ارز هرات شنبه در ۴۸ هزار و ۸۵۰ تومان باز شد و با دو بار کاهش به حمایت ۴۸ هزار و ۶۰۰ تومان خورد و برگشت.

طبق اعلام بانک مرکزی به هر فرد تا سقف ۲۰۰ هزار دینار می‌دهند و قیمتش بین ۶۲ تا ۶۵ میلیون ریال است. معامله‌گران با این اعداد یک حساب کتاب می‌کردند که قیمت دلار را از دینار به دست بیاورند. طبق محاسبات معامله‌گران با توجه به ارزش و میزان سهمیه هر زائر، اول قیمت دینار را بدست می‌آوردند و بعد از این رقم به دلار می‌رسیدند. بر این اساس نرخ دلار بر پایه ۶۲ میلیون، ۴۷ هزار و ۷۴۰ تومان و بر اساس ۶۵ میلیون، ۵۰ هزار و ۵۰ تومان برآورد می‌شد که در این حالت قیمت کشف شده بالاتر از بازار است.

جزییات بازار ارز و سکه امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ را در «کف بازار» ببینید.

کف‌‌بین‌ها در بازار دلار و سکه چه می‌گویند؟ 29 نوامبر 2023

کف‌‌بین‌ها در بازار دلار و سکه چه می‌گویند؟

دلار هرات یک سر به دامنه ۴۰ زد و برگشت/ سکه فردایی حمایت مهم ۲۹ میلیون و ۶۰۰ را از دست داد/ سکه رفاه کماکان بالاتر از قیمت بازار ایستاده/ کف‌‌بین‌ها در بازار دلار و سکه چه می‌گویند؟

قرار دلار با کف حیاتی: خط روند می‌شکند؟ 29 نوامبر 2023

قرار دلار با کف حیاتی: خط روند می‌شکند؟

به عقیده معامله‌گران بازار داخلی همچنان رنج و فرسایشی است که ارزش معامله کردن ندارد اما در مقابل، انس خوب می‌تازد. قیمت دلار هرات در ۵۰ هزار تومان شروع به کار کرد و بین ۵۰ هزار و ۱۰۰ تومان تا ۴۹ هزار و ۹۵۰ تومان نوسان داد و در آخر در ۵۰ هزار و ۳۰ […]

برنامه جدید ارزی ایران و روسیه/ بانک ایرانی در سوریه تاسیس می‌شود 29 نوامبر 2023

برنامه جدید ارزی ایران و روسیه/ بانک ایرانی در سوریه تاسیس می‌شود

رئیس‌کل بانک مرکزی در دیدار با رئیس بانک مرکزی سوریه اظهار کرده که مناسبات و مبادلات تجاری دمشق – تهران افزایش پیدا می‌کند و به زودی نخستین بانک ایرانی در سوریه کار خود را آغاز خواهد کرد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 • 📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصادژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.