چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
گروه : طلا و ارز
پ
 • شناسه : 19587
 • 24 آگوست 2023 - 20:12
 • 44 بازدید
 • ۰ دیدگاه
 • ارسال توسط :

قیمت سکه امروز پنجشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲

قیمت سکه امروز پنجشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲
قیمت سکه امروز پنجشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲

اکوایران: بازار سکه امروز پنجشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲ وضعیت آرامی داشت و قیمت رسمی و آزاد سکه امامی حوالی ۲۸ میلیون تومان ثابت ماند.

به گزارش اکوایران، قیمت سکه امامی تا حوالی ساعت ۱۴:۰۰ امروز پنجشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲، در سایت کانون صرافان ایرانیان کاهش حدودا ۵۰ هزار تومانی را شاهد بود اما در آستانه افتادن از کانال ۲۸ میلیون تومان متوقف شد. قیمت نیم سکه و ربع سکه اما مختصری افزایش یافتند و به ترتیب در حدود ۱۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و ۹ میلیون ۹۵۰ میلیون تومان ایستادند.

در همین‌ حال، سایت اتحادیه طلا و سکه، قیمت سکه امامی را دقیقا ۲۸ میلیون تومان اعلام کرد. این قیمت نسبت به زمان مشابه دیروز، ۵۰ هزار تومان کاهشی بوده است.

از سوی دیگر، قیمت نیم‌ سکه ۵۰ هزار تومان افزایش یافت و دقیقا بر کانال ۱۵ میلیون تومان نشست. اتحادیه طلا و سکه، قیمت ربع سکه را بی‌تغییر دقیقا ۱۰ میلیون تومان اعلام کرد تا هر سه سکه مطرح بازار، امروز قیمت رندی در این مرجع رسمی پیدا کنند. 

معاملات غیررسمی سکه و طلا امروز پنجشنبه ۲ شهریور وضعیت آرامی داشت. قیمت سکه امامی از ۲۸ میلیون تا ۲۸ میلیون ۱۵۰ هزار تومان مشاهده می‌شد. هرچند سکه امامی در کانال ۲۸ تثبیت شده بود اما در بازار آزاد نیم سکه حدود ۱۰۰ هزار تومان بالا و پایینِ ۱۵ میلیون تومان فروخته شد. در آخر، قیمت ربع سکه نیز حدودا بین ۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون قرار گرفت.

جزییات بیشتر مربوط به قیمت‌های دلار، یورو، سکه، نیم سکه و ربع سکه را در اکوایران دنبال کنید.

قیمت دلار امروز پنجشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲ / روز کم‌نوسان بازارها

کف‌‌بین‌ها در بازار دلار و سکه چه می‌گویند؟ 29 نوامبر 2023

کف‌‌بین‌ها در بازار دلار و سکه چه می‌گویند؟

دلار هرات یک سر به دامنه ۴۰ زد و برگشت/ سکه فردایی حمایت مهم ۲۹ میلیون و ۶۰۰ را از دست داد/ سکه رفاه کماکان بالاتر از قیمت بازار ایستاده/ کف‌‌بین‌ها در بازار دلار و سکه چه می‌گویند؟

قرار دلار با کف حیاتی: خط روند می‌شکند؟ 29 نوامبر 2023

قرار دلار با کف حیاتی: خط روند می‌شکند؟

به عقیده معامله‌گران بازار داخلی همچنان رنج و فرسایشی است که ارزش معامله کردن ندارد اما در مقابل، انس خوب می‌تازد. قیمت دلار هرات در ۵۰ هزار تومان شروع به کار کرد و بین ۵۰ هزار و ۱۰۰ تومان تا ۴۹ هزار و ۹۵۰ تومان نوسان داد و در آخر در ۵۰ هزار و ۳۰ […]

برنامه جدید ارزی ایران و روسیه/ بانک ایرانی در سوریه تاسیس می‌شود 29 نوامبر 2023

برنامه جدید ارزی ایران و روسیه/ بانک ایرانی در سوریه تاسیس می‌شود

رئیس‌کل بانک مرکزی در دیدار با رئیس بانک مرکزی سوریه اظهار کرده که مناسبات و مبادلات تجاری دمشق – تهران افزایش پیدا می‌کند و به زودی نخستین بانک ایرانی در سوریه کار خود را آغاز خواهد کرد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 • 📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصادژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.