افت قیمت تتر از رکورد بیت کوین
افت قیمت تتر از رکورد بیت کوین

اکوایران: قیمت تتر با افزایش قیمت بیت‌کوین تا کانال ۵۰ هزار دلار، کاهشی شد و کانال ۵۵ هزار تومان را از دست داد.

به گزارش اکوایران، قیمت دلار هرات در روز دوشنبه در کانال ۵۵ هزار تومان بازگشایی کرد و پس از ناکام بودن در شکست مقاومت ۵۵ هزار و ۳۰۰ تومان با کاهش به کانال ۵۴ هزار تومان رفت. قیمت دلار در بازار ارز هرات در پشت خط دوشنبه ۵۴ هزار و ۹۶۰ تومان بسته شد. در مجموع بازار ارز و سکه در روز دوشنبه روز آرام و رنجی را سپری کردند و دامنه نوسان قیمت کوتاه شد.

قیمت تتر روز دوشنبه را در ۵۴ هزار و ۹۰۰ تومان شروع کرد و در ادامه با افزایش تا ۵۵ هزار و ۳۰۰ تومان بالا رفت. قیمت تتر با افزایش قیمت بیت‌کوین به کانال ۵۰ هزار دلار، کاهشی شد و کانال ۵۵ هزار تومان را از دست داد. با این کاهش قیمت تتر دوباره به زیر قیمت دلار تهران رفت.

قیمت درهم امارات هم روز رنجی را سپری کرد. قیمت حواله درهم در ۱۵ هزار و ۱۳۰ تومان بازگشایی شد و در ۱۵ هزار و ۱۴۰ تومان به کار خود پایان داد.

در بازار ارز دوشنبه پیش بینی یک کارشناس از قیمت دلار پس از آتش‌بس در غزه مورد توجه معامله‌گران بود. این کارشناس پیش‌بینی کرده اگر در غزه آتش‌بس اعلام شود نرخ دلار تا ۵۱ هزار تومان هم کاهش پیدا می‌کند اما قیمت‌ها کمتر از این پایین نمی‌آید.

به عقیده تحلیل‌گران فنی قیمت دلار با نوسان رفت و برگشتی در یک مثلث گیر افتاده که هر روز کف این مثلث بالا آمده است. کف مثلث ۵۴ هزار و ۶۰۰ تومان است که اگر از دست برود با حمایت ۵۴ هزار و ۳۰۰ تومان روبرو خواهد شد که اگر این مرز از دست برود امکان فشار فروش در بازار بیشتر خواهد شد.

محدوده مقاومت پیش روی دلار ۵۵ هزار و ۳۰۰ تومان تا ۵۵ هزار و ۶۰۰ تومان است که اگر بشکند امکان نوسان و ورود به کانال جدید وجود دارد. البته در بازار پیش‌بینی می‌شود به خاطر کمبود نقدینگی در بازار، قیمت دلار بدون اخبار و تحولات سیاسی رنج و رو به پایین باشد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]