سه شنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۲
گروه : طلا و ارز
پ
  • شناسه : 750
  • 09 جولای 2023 - 20:18
  • 10 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • ارسال توسط :

قیمت دلار، یورو و درهم امروز یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲

قیمت دلار، یورو و درهم امروز یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲
قیمت دلار، یورو و درهم امروز یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲

قیمت یورو و دلار رسمی در بازار به مانند روزهای اخیر خود از محدوده کوچک نوسانی خود تکان نخورد در حالی که دلار آزاد یک کانال عقب نشست.

به گزارش اکوایران، بازار ارز تهران و هرات امروز یکشنبه ۱۸ تیر ماه ۱۴۰۲ شاهد الاکلنگ  قیمت دلار  بین دو کانال ۴۹ و ۵۰ هزار تومان بود. اسکناس آمریکایی که روز گذشته به ابتدای  مرز ۵۰ هزار تومان رسیده بود در معاملات پشت خطی دیشب کانال فوق را از دست داد و به ۴۹ هزار تومان برگشت.

در بازار امروز قیمت دلار در تهران تا محدوده ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان پایین آمد اما در ادامه دوباره وارد کانال ۵۰ هزار تومان شد. اما ظهر امروز دوباره کانال ۵۰ هزار تومان را از دست داد و در حدود ۴۹ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش رسید.

بررسی ها نشان می دهد که در شرایط فعلی حمایت۴۹ هزار و ۸۰۰ تومان و مقاومت ۵۱ هزار و ۲۰۰تومان محدوده‌های مهم حمایت و مقاومت دلار هستند که در صورت پیشروی در هر جهتی آینده  قیمت دلار  مشخص خواهد شد‌.

در هرات هم اسکناس آمریکایی سرنوشتی مشابه تهران داشت. نرخ دلار در بازار هرات تا زمان نگارش این گزارش تا ۴۹ هزار و ۷۸۰ تومان پایین آمد. قیمت درهم امروز تقریبا ۶۰ تومان پایین آمد و در محدوده ۱۳ هزار و ۷۷۰ تومان قرار گرفت. 

قیمت دلار و یورو در بازار رسمی 

 قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا از محدوده کم‌دامنه روزهای اخیر خود خارج نشده و امروز نیز نوسان بسیار جزئی را به ثبت رسانده است.

قیمت دلار  امروز، یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران در سطح ۴۱ هزار و ۲۵۸ تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو امروز با افزایش نامحسوس ۲۷ تومانی تومانی در سطح ۴۵ هزار و ۲۵۴ تومان قرار گرفته است.

قیمت درهم امارات نیز در سطح ۱۱ هزار و ۲۳۴ تومان اعلام شده است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و  حواله درهم  نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۵۰۸ تومان، ۴۱ هزار و ۱۴۰ تومان و ۱۰ هزار و ۲۱۳ تومان درج شده است.

قیمت ارز توافقی

نوسان امروز قیمت انواع ارز در سایت کانون صرافان همانند روز گذشته در دامنه محسوسی بوده است.

قیمت دلار امروز ‌یک‌شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان (تا حوالی ظهر امروز) بطور میانگین ۴۱ هزار و ۲۶۵ تومان اعلام شده که نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان کاهش داشته است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی نیز همچنان در کانال ۴۵ هزار تومانی قرار گرفته  و با افزایش ۵۶ تومانی نسبت به روز گذشته، رقم میانگین ۴۵ هزار و ۲۳۷ تومان برای آن درج شده است.قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین  معادل ۱۳ هزار و ۳۲۹ تومان اعلام شده است.

 

بازار دلار توافق را بو می‌کشد 03 اکتبر 2023

بازار دلار توافق را بو می‌کشد

دلار نه عقب کشیده و نه جانی دارد که پیشروی کند؛ این جمله توصیف معامله‌گران از حال و روز این روزهای بازار ارز است. قیمت دلار بعد از اربعین یعنی از ۱۵ شهریور وارد کانال ۴۹ شده و بین ۴۹ هزار و ۲۰۰ تومان تا ۴۹ هزار و ۶۰۰ تومان در نوسان بوده است. نورنیوز، […]

قیمت دلار امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲ 02 اکتبر 2023

قیمت دلار امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

اکوایران: قیمت سکه امامی نیز با قرار گیری در مسیر افزایشی در سطح ۲۷ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به ثبت رسیده شده است.

طلا دوباره ریزش کرد 02 اکتبر 2023

طلا دوباره ریزش کرد

اکوایران: یکی دیگر از اتفاقات مهم امروز ریزش قیمت طلا در بازار جهانی بود. اونس طلا در معاملات امروز تا سطح حمایتی ۱۸۳۳ دلار پایین آمد که در مقایسه با عصر شنبه کاهش ۱۵ دلاری را نشان می‌دهد. قیمت اونس طلا ۵ مهر ماه مرز ۱۹۰۰ دلار را از دست داد و تا امروز بیش از ۷۰ دلار ریزش کرده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد ژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.