هتل سازی چینی ها در منطقه آزاد چابهار
هتل سازی چینی ها در منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از نشست سرمایه گذاران چینی فعال در صنعت هتل‌سازی برای احداث هتل و اقامتگاه‌های لوکس در منطقه آزاد چابهار خبرداد.

به گزارش بازار، یکی از شرکت‌های چینی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه هتل‌سازی، شرکت چینی nan tan technology فعال در احداث هتل و اقامتگاه‌های لوکس در سومین روز نمایشگاه بین‌المللی سیفیت شیامین چین با امیر مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار و گفتگو کردند.

بر اساس این گزارش، سومین روز نمایشگاه بین‌المللی سیفیت ۲۰۲۳ شیامین کشور چین از روزهای پر کار برای غرفه منطقه آزاد چابهار بود که علاوه بر افزایش سطح تعامل، ارتباطات چند جانبه خوبی با بازدید کنندگان میسر شد.

گفتنی است در این دیدار امیرمقدم ضمن معرفی فرصت‌ها و بسته‌های آماده ارایه در حوزه خدمات رفاهی و گردشگری در منطقه به سرمایه گذار چینی گفت: به دلیل اینکه برای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری بازار بکر و بزرگی در چابهار وجود دارد و با توجه به لزوم ایجاد زیرساخت‌های این صنعت، ما مایل به دعوت از فعالین و هتل سازان خارجی در احداث و ساخت هتل هستیم و این نمایشگاه زمینه ساز رفع موانع، تبادل، تعامل و شناسایی بازار هدف است.

مقدم، درباره وضعیت سرمایه‌گذاری خارجی در بخش هتل‌ها نیز افزود: در نشست‌هایی که با سرمایه گذاران‌خارجی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بخش ساخت هتل داشتیم نتایج خوبی حاصل شد.