جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳
گروه : طلا و ارز
پ
 • شناسه خبر: 32933
 • 12 اکتبر 2023 - 2:12
 • 144 بازدید
 • ۰ دیدگاه

پیش‌بینی دو آتیشه‌های بازار از قیمت دلار

پیش‌بینی دو آتیشه‌های بازار از قیمت دلار
پیش‌بینی دو آتیشه‌های بازار از قیمت دلار

قیمت دلار بدون حضور نرخ از بازار ارز هرات به کاهش خودش ادامه داد. قیمت دلار در روز چهارشنبه با کاهش، کانال ۵۲ هزار تومان را از دست داد و در بازار فردوسی قیمت بین ۵۱ هزار و ۴۰۰ تا ۵۱ هزار و ۸۰۰ تومان در معامله بود.  با کاهش قیمت دلار از سقف کانال […]

قیمت دلار بدون حضور نرخ از بازار ارز هرات به کاهش خودش ادامه داد. قیمت دلار در روز چهارشنبه با کاهش، کانال ۵۲ هزار تومان را از دست داد و در بازار فردوسی قیمت بین ۵۱ هزار و ۴۰۰ تا ۵۱ هزار و ۸۰۰ تومان در معامله بود. 

با کاهش قیمت دلار از سقف کانال ۵۳ هزار تومان دوباره منتهی الیه جناح کاهشی و افزایشی  وارد بازار شدند. کاهشی‌های دو آتیشه در روز چهارشنبه می‌گفتند ذخایر بانک مرکزی در حد مطلوبی قرار دارد، قیمت دلار این‌بار با کاهش، کف قبلی را هم از دست می‌دهد و  به سمت ۴۳ تا ۴۵ هزار تومان می‌رود.

افراطی‌های افزایشی‌هم معتقدند این کاهش‌ها برای گیج کردن معامله‌گران است و قیمت دلار بعد از این کاهش تا انتهای مهر و ابتدای آبان می‌تواند تا ۵۶ هزار تومان بالا برود.

جزییات بازار ارز و سکه امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲ را در «کف بازار» ببینید.

 

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]
22 مه 2024

رکوردشکنی ورود پول به صندوق‌های درآمد ثابت

در این برنامه تمایز بازار امروز با دیروز را بررسی و نغییرات قیمتی بازار ارز، سکه و سهام در اردیبهشت ماه را مرور کردیم.  آیا معادلات مهم برای معامله‌گران در بازار ارز و سکه تغییر کرده است؟   ✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید. [کل: ۰ میانگین: […]

اردیبهشت‌ بر بازارها چگونه گذشت؟ 21 مه 2024

اردیبهشت‌ بر بازارها چگونه گذشت؟

اکوایران: بازار سهام، ارز و طلا اردیبهشت‌ماه سرخی داشتند و تمامی بازارها در این ماه منفی شدند.

۲ سناریو برای سکه/ نوسان کاهشی سکه ادامه دارد؟ 21 مه 2024

۲ سناریو برای سکه/ نوسان کاهشی سکه ادامه دارد؟

فنی‌های بازار معتقدند که ماندگاری سکه بالای مرز ۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان مهم است و در صورتی که این محدوده حفظ شود، احتمال اینکه به ۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برسد وجود دارد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 • 📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصادژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.