اقتصاد آنلاین – فائزه امین پویا؛ این روزها تور مسافرتی کیش خیلی رایج شده است، هم شیک و مدرن است هم یک شهر ساحلی فوق‌العاده. در واقع سفر به کیش یک گزینه ایده‌آل برای جایگزین کردن سفرهای خارجی با هزینه پایین است. تور کیش هم که از زمین و آسمان می‌بارد. در این مطب  هزینه […]

اقتصاد آنلاین – فائزه امین پویا؛ این روزها تور مسافرتی کیش خیلی رایج شده است، هم شیک و مدرن است هم یک شهر ساحلی فوق‌العاده. در واقع سفر به کیش یک گزینه ایده‌آل برای جایگزین کردن سفرهای خارجی با هزینه پایین است. تور کیش هم که از زمین و آسمان می‌بارد. در این مطب  هزینه تورهای رفت و برگشت هوایی به کیش را بررسی کرده ایم.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش تور مسافرتی کیش در این هفته، برای ۳ روز سفر رفت و برگشت هوایی به کیش هتل مارینا پارک قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۷,۳۳۵,۰۰۰  تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰  تومان اعلام کرده است.

این در حالی است که برای همین مدت اقامت هتل داریوش قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۶,۷۸۵,۰۰۰  تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ ۹,۹۶۵,۰۰۰  تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی کیش ( ۳ روز / مهر ماه ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل  اتاق نوع اتاق قیمت (هرنفر / تومان)
مارینا پارک ۵ ۲ تخته رو به پارک / صبحانه ۷,۳۳۵,۰۰۰
مارینا پارک ۵ ۱ تخته رو به پارک / صبحانه ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
ترنج ۵ ۲ تخته رو به ترنج /صبحانه و ناهار ۷,۱۱۰,۰۰۰
ترنج ۵ ۱ تخته رو به ترنج/ صبحانه و ناهار ۱۰,۶۰۰,۰۰۰
داریوش ۵ ۲ تخته کابانا ۶,۷۸۵,۰۰۰
داریوش ۵ ۱ تخته کابانا ۹,۹۶۵,۰۰۰
✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]