اقتصادآنلاین-مهدی جهانشاهلوراد؛ اگر قصد رهن کامل یک خانه نوساز  در تهران  را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید. در این گزارش رهن کامل یک واحد در تمام منطقه های تهران را بررسی کرده و اگر قصد رهن خانه با ۶ میلیارد تومان در زعفرانیه را دارید،می توانید یک واحد ۲۰۰ متری نوساز رهن کامل کنید. اگر […]

اقتصادآنلاین-مهدی جهانشاهلوراد؛ اگر قصد رهن کامل یک خانه نوساز  در تهران  را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید.

در این گزارش رهن کامل یک واحد در تمام منطقه های تهران را بررسی کرده و اگر قصد رهن خانه با ۶ میلیارد تومان در زعفرانیه را دارید،می توانید یک واحد ۲۰۰ متری نوساز رهن کامل کنید.

اگر نیاوران را زیر نظر گرفته اید یک واحد ۱۲۵ متری که نوساز است را با رهن ۳ میلیاردو ۴۰۰ میلیون تومان می توانید رهن کنید.

محله جیحون در منطقه ۱۰ شهرداری تهران قرار دارد، یکی از محله های قدیمی پایتخت است اگر در این محل به دنبال خانه نوساز هستید،یک واحدی با متراژ ۷۵ متر که دو اتاق خواب و انباری ،آسانسور دارد با رهن کامل ۵۵۰ میلیون تومان رهن کنید.

واحد دیگری در سعادت‌آباد  با متراژ ۱۷۰ متر که سه اتاق خواب و پارکینگ،انباری،آسانسور نوساز را با رهن کامل ۵ میلیاردو ۵۰۰ میلیون در سعادت‌آباد کرایه کنید.

همچنین واحدی در اقدسیه با متراژ ۳۲۰ متر که چهار اتاق خواب و انباری،آسانسور،پارکینگ دارد و نوساز است را با رهن کامل ۱۵ میلیارد تومان در اقدسیه کرایه کنید.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده تا بدانید برای اجاره یک واحد نوساز در تهران با امکانات متفاوت و با رهن کامل کجا می توانید گزینه ایده آل خود را پیدا کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

هزینه رهن خانه نوساز در تهران
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان)
نیاوران ۱۴۰۲ ۲خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۲۵ ۳،۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰
زعفرانیه ۱۴۰۲ ۳خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۲۰۰ ۶٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
سعادت‌آباد ۱۴۰۲ ۳خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۷۰ ۵٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
سعادت‌آباد ۱۴۰۲ ۳خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۲۵۰ ۸٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
 اقدسیه ۱۴۰۲ ۴خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۳۲۰ ۱۵،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 شادآباد ۱۴۰۲ ۲خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۹۰ ۵۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
پاسداران ۱۴۰۲ ۴خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۳۲۰ ۵٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
جیحون ۱۴۰۲ ۲خوابه-آسانسور،انباری ۷۵ ۵۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است برای رهن خانه نوساز در تهران آگهی شده است، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت خرید مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]