اقتصادآنلاین – فائزه امین پویا؛ حرم مطهر امام رضا علیه السلام مقصد اصلی اکثر مسافران مشهد است. این مکان مقدس در نیمه شرقی شهر مشهد است و چهار خیابان اصلی نواب صفوی، طبرسی، امام رضا و شیرازی به این حرم منتهی می‌شوند. به غیر از مقبره امام رضا (ع) در مرکز حرم، مساجد، آرامگاه‌ها، رواق‌ها، […]

اقتصادآنلاین – فائزه امین پویا؛ حرم مطهر امام رضا علیه السلام مقصد اصلی اکثر مسافران مشهد است. این مکان مقدس در نیمه شرقی شهر مشهد است و چهار خیابان اصلی نواب صفوی، طبرسی، امام رضا و شیرازی به این حرم منتهی می‌شوند.

به غیر از مقبره امام رضا (ع) در مرکز حرم، مساجد، آرامگاه‌ها، رواق‌ها، صحن‌ها، کتابخانه‌ها و موزه‌ها در اطراف آن قرار دارند. مسجد گوهرشاد و مسجد بالاسر از مهم ترین بناهای پیوست به حرم است.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته، برای ۳ روز سفر زمینی با قطار ۶ تخته و اقامت در هتل کارن مبلغ ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۲ شب اقامت مبلغ ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان اعلام کرده است.

این در حالیست که قیمت هتل صدرا برای همین نوع سفر و ۲ شب اقامت مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۳ شب اقامت مبلغ ۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی مشهد
هتل نوع سفر مدت اقامت قیمت / تومان
تارا / ۴ ستاره زمینی ۲ شب ۳,۵۰۰,۰۰۰
۳ شب ۴,۵۰۰,۰۰۰
هوایی ۲ شب ۶,۳۰۰,۰۰۰
۳ شب ۷,۳۰۰,۰۰۰
بین المللی قصر / ۵ ستاره زمینی ۲ شب ۴,۷۰۰,۰۰۰
۳ شب ۶,۳۰۰,۰۰۰
هوایی ۲ شب ۷,۶۰۰,۰۰۰
۳ شب ۹,۲۰۰,۰۰۰
✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]