گسترش ابعاد طرح ساماندهی کارکنان دولت
گسترش ابعاد طرح ساماندهی کارکنان دولت

یک نماینده مجلس از گسترش ابعاد طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت.

به گزارش نبض بازار، نماینده مردم بروجرد در مجلس اظهار نظر جالبی درباره طرح کارکنان دولت داشت.

عباس گودرزی گفت: طرح ساماندهی استخدامی کارکنان دولت به یک مطالبه ملی تبدیل شده است.

عباس گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طرح ساماندهی استخدامی کارکنان دولت با رفت‌وبرگشت‌های متعدد نهایتاً به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.

وی تصریح کرد: به دلیل ایراداتی که شورای نگهبان به طرح گرفتند، برگشت خورد. برنامه کمیسیون اجتماعی این است که در اولین فرصت مقتضی نشستی با حضور اعضای شورای نگهبان جهت رفع ایرادات داشته باشند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه درگیر برنامه هفتم هستیم و جلسات به‌صورت دو شیفت برگزار می‌شود فضا و فرصت محدود است ولی در اولین فرصت این جلسه برگزار می‌شود.

گودرزی اضافه کرد: بحث ساماندهی مطالبه مجلس شورای اسلامی و یکی از دستاوردهای تمرکز بر روی این موضوع این بوده که به یک مطالبه عمومی در مجلس تبدیل شده است.

وی بیان کرد: به‌نحوی‌که زمانی که در لایحه برنامه هفتم حکمی مطرح شده بود که در طول برنامه ۵ ساله هفتم سهمی از فعالیت و مأموریت‌های دستگاه‌های اجرایی به شرکت‌های واسطه تامین نیروی انسانی واگذار بشود با رأی بسیار بالای با مخالفت روبرو و از دستور خارج شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس اظهار کرد: بنابراین این موضوع به یکی از مسائل شناسایی شده توسط مجلس شورای اسلامی تبدیل شده و تا حصول نتیجه دنبال خواهد شد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]