به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، باشگاه النصر عربستان تحلیل از دنبال کننده‌های کریستیانو رونالدو اسطوره فوتبال دنیا در صفحات اجتماعی ارائه کرد. در این تحلیل مجموع دنبال کننده‌های صفحات مجازی رونالدو در توئیتر، اینستاگرام و فیس بوک به بیش از ۸۷۸ میلیون نفر رسد. در این گزارش دنبال کننده‌های رونالدو به تفکیک‌ها کشورها […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، باشگاه النصر عربستان تحلیل از دنبال کننده‌های کریستیانو رونالدو اسطوره فوتبال دنیا در صفحات اجتماعی ارائه کرد.

در این تحلیل مجموع دنبال کننده‌های صفحات مجازی رونالدو در توئیتر، اینستاگرام و فیس بوک به بیش از ۸۷۸ میلیون نفر رسد. در این گزارش دنبال کننده‌های رونالدو به تفکیک‌ها کشورها مشخص شدند و ۴ کشوری که بیشترین سهم از فالوورهای اسطوره پرتغالی دارند رونمایی شد.

نکته جالب حضور نام ایران در میان پرطرفدارترین هواداران رونالدو بود. در این آمار آمریکا با ۱۵ درصد بیشترین سهم را از هواداران رونالدو داشت.

اسپانیا با ۱۲ درصد، برزیل با ۸ درصد و در نهایت ایران با ۷ درصد به ترتیب در رده دوم تا چهارم کشورهایی قرار گرفتند که مردمانشان دوستدار رونالدو هستند.

نکته جالب‌تر در رده بندی شهرهایی که رونالدو بیشترین محبوبیت را در آنجا به بنا به تعداد فالوورهایش دارد تهران با ۶ درصد در رده سوم جهان ایستاد.

مادرید با ۳۴ درصد و لندن ۸ درصد در رده اول و دوم ایستادند.

ایرانی‌ها در اینستاگرام رونالدو چه می‌کنند؟

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]