فرمانده مرزبانی فراجا از کشف بیش از یک تن مواد مخدر از سوی مرزبانان استان سیستان و بلوچستان در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر،  سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی فراجا گفت: مرزبانان هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از آن سوی مرزها وارد کشور کنند.
وی ادامه داد: مأموران مرزبانی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای کمین هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که در حال انتقال محموله مواد مخدر به داخل کشور بودند، مشاهده کردند.
گودرزی افزود: قاچاقچیان مواد مخدر با مشاهده مأموران، اقدام به تیراندازی به سمت مرزبانان کردند که مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مقابله به مثل کرده که به علت حجم زیاد آتش مرزبانان، قاچاقچیان تاب مقابله نداشته و عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن محموله مواد مخدر از محل متواری شدند.
فرمانده مرزبانی فراجا افزود: مرزبانان در این عملیات مقدار یک تن و ۸۳ کیلوگرم مواد مخدر شامل یک تن و ۶۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۲۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه را کشف کردند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]