کار با اندررید آسان‌تر می‌شود
کار با اندررید آسان‌تر می‌شود

اندروید ۱۵ درکنار ویژگی‌های جدید، قابلیتی ارائه خواهد داد که کار با این سیستم‌عامل را برای افراد مسن آسان‌تر خواهد کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، گوگل اولین نسخه‌ی بتای QRP۳ اندروید ۱۴ را منتشر کرده است که به‌عنوان سومین نسخه‌ی فصلی پلتفرم اندروید ۱۴ شناخته می‌شود. انتظار داریم تغییرات این نسخه در نهایت وارد اندروید ۱۵ شود.
سایت Android Authority با نصب آپدیت آزمایشی اندروید روی گوشی گوگل، ویژگی جدیدی به‌نام Easy Pre-Set را شناسایی کرده است که به‌نظر می‌رسد روشی برای استفاده‌ی آسان‌تر از اندروید ارائه می‌دهد.
در اولین بتای Android ۱۴ QRP۳ رشته‌های متنی پنهانی وجود دارد که نشان می‌دهند حالت Easy Pre-Set جدید چه کاری انجام می‌دهد. این حالت، رابط کاربری اندروید را برای خوانایی بهتر و ناوبری آسان‌تر بهینه‌سازی می‌کند و اینکار را با بزرگ‌نمایی آیکون‌ها و متن، افزایش کنتراست و افزودن دکمه‌های ناوبری به پایین صفحه انجام می‌دهد.
می‌توان ازطریق بخش تنظیمات بتای جدید اندروید ۱۴، ویژگی Easy Pre-Set را به‌طور دستی راه‌اندازی کرد. فعال‌سازی قابلیت مذکور تصویر زمینه‌ی دستگاه را به صفحه‌ای مشکی تغییر می‌دهد. بسیاری از شرکت‌های سازنده‌ی گوشی، مشابه همین ویژگی را ارائه می‌دهند و حتی اپلیکیشن‌هایی در گوگل‌ پلی وجود دارد که رابط کاربری اندروید را برای افراد مسن و کسانی که کمتر با دنیای فناوری ارتباط دارند بهینه‌سازی می‌کنند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]