آخرین اخبار تعطیلی مدارس کشور / مدارس این شهرها غیر حضوری شد
آخرین اخبار تعطیلی مدارس کشور / مدارس این شهرها غیر حضوری شد

به دلیل بارش برف و باران، نحوه فعالیت‌ آموزشی مدارس برخی استانها برای روز دوشنبه اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، وی گفت: پیش دبستان و مهدکودک ها نیز فردا تعطیل خواهند بود.افضلی با توجه به برودت هوا از شهروندان خواست در مصرف گاز صرفه جویی کنند. نحوه فعالیت آموزشی مدارس چهارمحال و بختیاری اعلام شد
به دلیل بارش برف و باران و غیرحضوری شدن آموزش برخی مدارس در سراسر کشور، نحوه فعالیت‌ آموزشی مدارس استان برای چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه اعلام شد.
روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع دانش آموزان،اولیا و فرهنگیان می‌رساند، با توجه به بارش برف و باران و احتمال لغزندگی معابر ، وضعیت فعالیت آموزشی مدارس استان، در روز دوشنبه ۷ اسفند ماه، به شرح زیر خواهد بود:
– فعالیت آموزشی در کلیه مقاطع شهرستان کوهرنگ به صورت غیر حضوری در شبکه شاد برگزار خواهد شد.
– فعالیت آموزشی سایر مدارس استان از ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد.
– در صورت تغییر در شرایط جوی اطلاعیه تکمیلی راس ساعت ۶ صبح فردا منتشر می‌شود. مدارس فیروزکوه فردا غیرحضوری شد
فرماندار فیروزکوه گفت : با توجه به شرایط جوی و همچنین تشدید برودت هوا، آموزش در کلیه مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان فیروزکوه در نوبت صبح دوشنبه مورخ ۷ اسفندماه ۱۴۰۲ تعطیل می‌باشد. در این راستا کلاس‌ها به صورت غیرحضوری و مجازی (در شبکه شاد) برگزار خواهد شد. مدارس برخی مناطق یزد فردا غیرحضوری شد
آموزش حضوری مدارس ابتدایی استان یزد به جز شهرستان‌های ابرکوه، بافق، خاتم و مروست، فردا تعطیل شد و کلاس‌ها به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.
ستاد مدیریت بحران استان یزد اعلام کرد که با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش با توجه به بارش نزولات آسمانی، برودت هوا و مه صبحگاهی مدارس ابتدایی در سطح استان به جز شهرستان های ابرکوه، بافق، خاتم و مروست، فردا دوشنبه تعطیل بوده و کلاس ها به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
همچنین مقطع پیش دبستانی نیز در این شهرستانها تعطیل می باشد.
همچنین مدارس مقطع متوسطه در بخش های عقدا و رباط پشت بادام اردکان، ندوشن میبد، روستاهای بخش مرکزی و نیر شهرستان تفت و بخش آسفیج بهاباد نیز به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود. سرما برخی مدارس زنجان را غیر حضوری کرد
مدیر کل مدیریت بحران استان زنجان گفت: با توجه به کاهش محسوس دما، مقاطع ابتدایی،پیش دبستانی، کودکستان شیفت صبح و مدارس استثنایی در کل استان فردا تعطیل است و آموزش ها در بستر مجازی انجام می گیرد. برخی از مدارس گلستان فردا غیرحضوری شد
شدت بارش برف در استان‌گلستان و برودت هوا برخی از مدارس این استان را غیرحضوری کرد.
بر اساس اعلام اداره‌کل آموزش و پرورش گلستان، فعالیت برخی از مدارس این استان فردا فردا دوشنبه ۶ اسفند ماه جاری به شرح ذیل است:
در شهرستان گرگان فقط مدارس روستاهای زیارت و شاهکوه سفلی مجازی خواهد بود.
در شهرستان علی آباد کتول مدارس دهنه زرین گل عبارتند از مدارس روستاهای میان رستاق ،خاک پیرزن, زرین گل، سیاه رودبار، شیرین آباد و همچنین مدارس روستای محمدآباد کتول غیرحضوری است.
در شهرستان رامیان فقط شهر رامیان و روستاهای کوهستانی غیرحضوری است.
در شهرستان آزادشهر فقط شهر نوده خاندوز و بخش چشمه ساران غیرحضوری است.
در شهرستان گالیکش همه مدارس غیرحضوری و به صورت مجازی خواهد بود.
در شهرستان کلاله مدارس ابتدایی و متوسطه اول به صورت مجازی خواهد بود.
در شهرستان مراوه تپه فقط کلیه مدارس بخش گلی داغ به صورت غیرحضوری است.
در شهرستان مینودشت، فعالیت کلیه مدارس شیفت صبح مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در نقاط کوهستانی مسیرهای دوزین و قلعه قافه غیرحضوری است.
شهرستان گنبد کاووس فقط مدارس ابتدایی شهر گنبدکاووس نوبت صبح مجازی خواهد بود.
در شهرستان کردکوی فقط روستای حاجی آباد کوه‌پایه به صورت غیرحضوری است. فعالیت سایر مدارس استان به صورت حضوری و طبق روال عادی خواهد بود. آموزش حضوری مدارس شمال استان کرمان فردا تعطیل است
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: آموزش حضوری برخی از مدارس استان کرمان به علت بارش باران و برف شدید و احتمال یخ زدگی و آبگرفتگی معابر، فردا دوشنبه هفتم اسفندماه تعطیل و آموزش از طریق فضای مجازی پیگیری می‌شود.
مهران باهری با اعلام این خبر اظهار کرد: فردا دوشنبه مدارس شهر کرمان در تمامی دوره‌های تحصیلی تعطیل و آموزش از طریق فضای مجازی پیگیری می‌شود.
وی از تعطیلی آموزش حضوری در تمامی دوره‌های تحصیلی در شهرستان کوهبنان خبر داد و افزود: در پی بارش برف و باران و احتمال یخ‌زدگی معابر، آموزش حضوری مدارس منطقه فیض آباد، بخش کوهساران و روستاهای خورند، ریحان، بغیجان از توابع شهرستان راور در روز دوشنبه هفتم اسفند تعطیل شد و آموزش از طریق مجازی پیگیری می‌شود.
رئیس روابط عمومی آموز و پرورش استان کرمان از تعطیلی آموزش حضوری مدارس دوره ابتدایی شهرستان زرند نیز خبر داد و بیان کرد: مدارس مناطق دشتخاک و سربنان از توابع این شهرستان نیز در تمامی دوره های تحصیلی تعطیل اعلام شد.
وی همچنین از تعطیلی مدارس شهرستان رفسنجان در تمامی دوره‌های تحصیلی خبر داد و افزود: مدارس منطقه سیرج از توابع شهرستان کرمان در تمامی دوره‌های تحصیلی تعطیل و مدارس منطقه شهداد نیز با دو ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
باهری تاکید کرد: هر گونه تعطیلی مدارس در اسرع وقت از طریق پورتال رسمی آموزش و پرورش استان به اطلاع هم استانی‌ها رسانده می‌شود و فرهنگیان، اولیا و دانش آموزان به اخبار منتشر شده در فضای مجازی توجه نکنند. مدارس خراسان رضوی، اصفهان مجازی شد
روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام کرد : به علت برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر، فردا دوشنبه هفتم اسفند فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی سرخس در دو نوبت صبح و عصر و مدارس ابتدایی سرولایت و فریمان در نوبت صبح به صورت غیرحضوری است.
روابط عمومی آموزش و پرورش استان اصفهان نیز اعلام کرد: با توجه به بارش برف و برودت دما، مدارس تمامی مقاطع شهرستان‌های خوانسار و خوربیابانک به علت بارش برف و یخبندان فردا به صورت غیرحضوری است غیر حضوری شدن مدارس سراسر استان همدان
  تمام دوره‌های تحصیلی در سراسر استان همدان فردا دوشنبه ۷ اسفندماه در نوبت صبح تعطیل و آموزش‌ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می‌گیرد. غیرحضوری شدن مدارس کاشان   فرماندار کاشان گفت: مدارس شهرستان کاشان در تمامی مقاطع تحصیلی در روز دوشنبه، ۷ اسفند به‌صورت غیرحضوری خواهد بود .
  محمدشریف زارعی، اظهار کرد: با توجه به بارش رحمت الهی بر منطقه کاشان و همچنین سردی و برودت هوا در مناطق کوهستانی، مدارس شهرستان غیرحضوری فعالیت خواهند داشت.
وی تصریح کرد: از شهروندان درخواست می‌شود با توجه به سردی هوا و به منظور جلوگیری از کمبود انرژی تا حد امکان در مصرف گاز صرفه‌جویی نمایند.
زارعی تاکید کرد: رانندگان در هنگام تردد در جاده های مناطق کوهستانی و برف گیر حتما وسایل ایمنی به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]