قیمت یورو امروز ۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ در بازار
قیمت یورو امروز ۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو
به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۲۰۷۹ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۱۹ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۲۰۶۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۶۰۸۲ تومان برای خرید و ۴۶۴۷۲ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۶۴۷۲ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد اسفند ماه

تاریخ
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه

هفته اول اسفند۶۱۱۸۸
۶۱۶۷۰
۶۲۰۶۰

هفته دوم اسفند
۶۲۰۷۹

قیمت یورو امروز در بازار آزاد
قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۲ هزار و ۷۹ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۱۹ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۶۲۰۶۹ قیمت خورده بود.
قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی
همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۶ هزار و ۴۷۲ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۱۶۴ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۶ هزار و ۴۱۱  تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۱۰۳ تومان اعلام شده است.
در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۶ هزار و ۸۲ برای خرید و ۴۶ هزار و ۴۷۲ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته کاهش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۵ هزار و ۸۰۱ برای خرید و ۴۶ هزار و ۴۱۱ تومان برای فروش تعیین شده بود.
اهمیت قیمت یورو در ایران
یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]