پول بازندگان حراج سکه چه شد؟
پول بازندگان حراج سکه چه شد؟

سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران گفت: تمام کسانی‌که درخواست استرداد وجه را داشته و با مشکل بازگشت پول مواجه شدند، مشکل‌شان برطرف شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  ایسنا، اولین حراج سکه در مرکز مبادله ارز و طلای ایران، یکشنبه (۱۳ اسفند) برگزار شد، اما به‌دلیل آماده نبودن زیرساخت‌های پرداخت درحالی که قرار بود وجه برخی متقاضیانی که برنده نشدند، به کیف‌پول شان برگشته و هر زمان که بخواهند بتوانند این پول را دریافت کنند، روند بازگشت پولشان با مشکل مواجه شد.
هرچند درنهایت روز گذشته مرکز مبادله اعلام کرد وجه تمام برنده‌نشدگان حراج سکه، تا پایان روز کاری امروز یکشنبه (۲۰ اسفند)، به حساب‌شان واریز می‌شود.
بیش از ۹۵ درصد برنده‌نشدگان در حراج سکه، وجه خود را دریافت کردند
در این راستا اصغر بالسینی – سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران – در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: به‌دلیل مشکلاتی که در زیرساخت پرداخت وجود داشت، دریافت وجه‌ بعضی از متقاضیان که برنده نشده بودند، با تاخیر مواجه شد. ضمن پوزش از این دسته متقاضیان، به اطلاع می‌رسانیم تمام کسانی‌که درخواست استرداد وجه را داشته و با مشکل بازگشت پول مواجه شدند، مشکل‌شان برطرف شده است.
وی بیان کرد: امروز حراج چهارم سکه برگزار شد و فردا (دوشنبه) حراج پنجم برگزار می‌شود؛ با این تفاوت که در حراج فردا، نیم‌سکه هم برای ثبت سفارش در اختیار خواهد بود. بدین‌ترتیب هر متقاضی می‌تواند به‌تعداد پنج به‌ صورت ربع‌سکه، نیم‌سکه یا ترکیبی از این دو نوع سکه را به تعداد پنج عدد سفارش دهد.
سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران با بیان اینکه در حال حاضر اگر هنوز فردی وجود دارد که پولش بازنگشته باشد، استثنا محسوب می‌شود، گفت: اگر استثائی وجود دارد که هنوز وجه خود را نگرفته است، با مرکز مبادله به شماره ۲۷۰۶-۰۲۱ تماس گرفته و اطلاعات خود را ارسال کند و ما موضوع را پیگیری می‌کنیم.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]