پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲
پ
 • شناسه : 43799
 • 20 نوامبر 2023 - 20:12
 • 16 بازدید
 • ۰ دیدگاه
 • ارسال توسط :

جدیدترین طرح فروش خودرو خارج از سامانه یکپارچه / تازه ترین مهمان بازار خودرو را قسطی بخرید

جدیدترین طرح فروش خودرو خارج از سامانه یکپارچه / تازه ترین مهمان بازار خودرو را قسطی بخرید
جدیدترین طرح فروش خودرو خارج از سامانه یکپارچه / تازه ترین مهمان بازار خودرو را قسطی بخرید

اکو ایران : مدیران خودرو جدیدترین محصول خود را به صورت نقد و اقساط در دسترس متقاضیان قرار می دهد. X33 کراس در دو مدل با گیربکس دستی و گیربکس اتوماتیک حدود اواسط زمستان در بازار حاضر خواهد شد.

به گزارش اکو ایران، X33 کراس جدیدترین محصول برند MVM که توسط مدیران خودرو، مونتاژ می شود در دسترس متقاضیان قرار گرفت.

مدیران فروش این خودروساز خصوصی برنامه ریزی کرده اند تا این خودرو را به صورت نقد و اقساطی در اختیار متقاضیان قرار دهند.

آن طور که در اطلاعیه فروش مدیران خودرو آمده است قیمت کارخانه ای X33 کراس با گیربکس اتوماتیک ۸۹۷ میلیون تومان و قیمت X33 کراس با گیربکس دستی در مبدا حدود ۸۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

تحویل خودروهای عرضه شده در این طرح فروش ۹۰ روزه خواهد بود. مدیران خودرویی ها برای متقاضیان شرکت در این طرح فروش در صورت انصراف سود ۱۲ درصدی سالیانه در نظر گرفته اند اما خبری از جریمه دیرکرد برای این طرح فروش نیست. بنابراین چنانچه مدیران خودرو در تحویل X33 های کراس تاخیری داشته باشد، جریمه ای به ثبت نام کنندگان پرداخت نخواهد کرد.

آن دسته از متقاضیانی که علاقمند هستند تا خودروی مورد نظر خود در این طرح فروش را قسطی خریداری کنند باید ۵۰ درصد قیمت کارخانه ای خودرو را به عنوان پیش پرداخت به حساب مدیران خودرو واریز کنند.

این خودروساز خصوصی برای اینکه دل متقاضیان خرید قسطی را به دست بیاورد، الباقی قیمت خودرو را در قالب اقساط  و به صورت منعطف در بازه زمانی ۱۲ ماهه تا ۶۰ ماهه، بسته به نظر متقاضی دریافت خواهد کرد. سود تسهیلات پرداخت شده به مشتریان ۲۳ درصد در نظر گرفته شده است.

X33 کراس با گیربکس اتوماتیک در سه رنگ سفید اسپرت، مشکی و نوک مدادی اسپرت به متقاضیان واگذار خواهد شد. دیگر خودروی حاضر در این طرح فروش، یعنی X33 کراس با گیربکس دستی نیز در سه رنگ سفید، نوک مدادی و مشکی قابل خریداری است.

این شیوه فروش قسطی آن هم برای جدیدترین محصول مدیران خودرو می تواند سوپرایزی از سوی این خودروساز خصوصی برای مشتریان باشد تا آنها را برای در اختیار گرفتن X33 کراس  سر ذوق آورد.

سهم کوچک از بازار بزرگ ویتنام + نمودار 30 نوامبر 2023

سهم کوچک از بازار بزرگ ویتنام + نمودار

اکوایران: ویتنـام یکـی از تجربه‌هـای موفق توسـعە اقتصـادی از طریـق گسـترش تجـارت و ادغـام در زنجیـره ارزش جهانـی بـه شـمار مـی‌رود. کشـوری که طـی چهـار دهـه موفـق شـد از یـک کشـور فقیـر که در حاشـیه تجـارت جهانـی قرار داشت، بـه کشـوری بـا درآمـد بـالای متوسـط جهانـی تبدیـل شـود و توانست موافقتنامه‌هــای تجــاری مختلفــی بــا ســایر کشــورها و مناطــق امضا کند.

تنها مسیر تنفس خودروسازان ایرانی 30 نوامبر 2023

تنها مسیر تنفس خودروسازان ایرانی

تحریم ها سبب شده تا شرکای اروپایی و همچنین آسیایی ترجیح دهند نه تنها روند همکاری خود با ایران خودرو و سایپا را قطع کنند، که خبری از همکاری با شرکت های خودروساز خصوصی ایرانی هم نیست. حال در این میان صنعت خودروی کشور بیش از پیش به همکاری با شرکای چینی مایل شده و […]

ایران خودرو و سایپا بالاخره هفته آینده محصولات خود را پشت ویترین سامانه یکپارچه قرار می دهند + جزییات 29 نوامبر 2023

ایران خودرو و سایپا بالاخره هفته آینده محصولات خود را پشت ویترین سامانه یکپارچه قرار می دهند + جزییات

اکو ایران : ایران خودرو و سایپا بهمراه چهار خودروساز خصوصی فروش محصولات خود از مسیر سامانه یکپارچه را در دور جدید آغاز می کنند. کرمان موتور، آرین پارس موتور، صنایع خودروسازی ایلیا و تیگارد موتور چهار خودروساز خصوصی هستند که محصولات خود را در دسترس متقاضیان قرار داده اند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 • 📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصادژورنال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.