حوزویان تهران: رزمندگان جبهه مقاومت پاسخ قاطع به جنایت‌های ددمنشانه بدهند
حوزویان تهران: رزمندگان جبهه مقاومت پاسخ قاطع به جنایت‌های ددمنشانه بدهند

مدیریت حوزه علمیه استان تهران در پیامی حمله وحشیانه رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم کرد و گفت: امید است رزمندگان جبهه مقاومت در جهان و منطقه به زودی پاسخ قاطع و بازدارنده به این جنایتهای ددمنشانه بدهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، مدیریت حوزه علمیه استان تهران در پیامی حمله وحشیانه رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم کرد.

متن پیام بدین شرح است:

حوزه علمیه تهران اعلام می‌دارد که اگر رهبر عزیزمان اجازه فرموده و مسئولان نظام صلاح بدانند عموم حوزویان تهران آماده پوشین لباس رزم و اعزام به غزه هستند.

باسم الله القاصم الجبارین

رژیم سفاک و خون آشام و اشغالگر قدس در اقدامی جنایتکارانه و با قساوت تمام بیمارستان المعدانی غزه  را با بمب های اهدایی شیطان بزرگ به خاک و خون و آتش کشید.

این جنایت جنگی بی‌سابقه که خلاف همه قوانین انسانی و بین المللی است در مقابل چشمان کور سازمانهای بین المللی که فریاد ریاکارانه و دروغ دفاع از حقوق بشر آنها گوش فلک را کر کرده است انجام می‌گیرد که با کمال بی‌شرمی در مقابل این جنایتها سکوت کرده اند.

امشب هولوکاست واقعی توسط سگهای کثیف و هار صهیونیست در بیمارستان غزه به وقوع پیوست و زنان و کودکان پناه برده به بیمارستان به همراه مجروحان و پزشکان و کادر درمان قطعه قطعه شده و در آتش کینه صهیونیستهای کافر سوختند.

لعنت و نفرین خدا بر نظاره کنندگان بی شرم بین المللی، نفرین بر برخی سران نامسلمان کشورهای اسلامی که به جای دفاع از مظلومان غزه کشتی کمک برای گرگهای خون آشام صهیونیست می فرستند، لعن و نفرین همه مسلمانان و آزادیخواهان عالم بر کسانی که با ارسال سلاح و سکوت مرگبار خود دست این جلادان کثیف و بی رحم را باز گذاشته اند.

اساتید، طلاب و عموم حوزویان استان تهران ضمن تسلیت به محضر حضرت بقیه الله عج و رهبر عزیز انقلاب از مسؤلین نظام و به ویژه دستگاه فعال وزارت خارجه می‌خواهد با استفاده از همه ظرفیتهای ممکن در بسیج سازمانهای اسلامی و نهادهای فعال حقوق بشری جلوی این نسل کشی بی‌سابقه را بگیرند و اعلان می‌دارد که اگر رهبر عزیزمان  اجازه فرموده و مسئولان نظام صلاح بدانند عموم حوزیان تهران آماده پوشین لباس رزم و اعزام به غزه برای دفاع از فلسطینیان مظلوم و نابودی کامل اسرائیل هستند.

امید است رزمندگان جبهه مقاومت در جهان و منطقه به زودی پاسخ قاطع و بازدارنده به این جنایتهای ددمنشانه  بدهند.

اللّهمّ انّا نشکو الیک فقد نبیّنا و غیبه ولیّنا و کثره عدوّنا 

پایان پیام/


✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]