دستگیری عاملان تخریب خودروها در شهرقدس
دستگیری عاملان تخریب خودروها در شهرقدس

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قدس گفت: ۳ جوان که برای قدرت نمایی و اوباش‌گری ماشین‌های مردم در شهرستان قدس را تخریب کرده بودند در رصد اطلاعاتی پلیس دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرقدس، سرهنگ غلامعلی نعمتی آزاد، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قدس اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از مردم مبنی بر تخریب خودروهایشان توسط افرادی ناشناس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۲ با حضور در محل ضمن تهیه گزارش میدانی و مستندات تخریب خودروها، تحقیقات اولیه را جهت شناسایی عاملان این حرکت غیرقانونی آغاز و با رصد تصاویر دوربین‌های مدار بسته، سرنخ‌هایی از مشخصات این باند ۳ نفره را به دست آوردند.

جانشین انتظامی شهرستان قدس تصریح کرد: با توجه به بازتاب گسترده این اعمال مجرمانه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و ضرورت دستگیری این باند، پرونده سریعاً به پلیس امنیت عمومی ارجاع و تیمی تخصصی پس از تحقیقات گسترده، عاملان تخریب خودروها را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه ۳ نفر متهم دستگیر و به مقر پلیس امنیت عمومی منتقل شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهمان که از اراذل و اوباش نوظهور و دارای چندین پرونده قضایی با موضوعات شرارت و… هستند، به تخریب ۹ خودرو اعتراف کردند، که پرونده مقدماتی در این خصوص تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

سرهنگ نعمتی با اشاره به اینکه همه اعضای باند این اقدام جنون‌آمیز در کمتر از ۲۴ ساعت توسط پلیس شهرستان قدس دستگیر شده‌اند، خطاب به شهروندان خاطرنشان کرد: پلیس همواره حافظ جان و مال شهروندان بوده و با همه توان و اقتدار کامل و در چهارچوب قانون اجازه جولان به مجرمان و قانون گریزان نخواهد داد تا این احساس امنیت در جامعه که حاصل خون شهدا بوده خدشه‌دار شود و از شهروندان نیز انتظار داریم با گزارش سریع اقدامات غیرقانونی و موارد مشکوک، پلیس را در ارتقای احساس امنیت اجتماعی یاری رسانند.

پایان پیام/