جشن بزرگ ۲ کیلومتری غدیر در اسلامشهر برگزار شد
جشن بزرگ ۲ کیلومتری غدیر در اسلامشهر برگزار شد

جشن بزرگ ۲ کیلومتری غدیر با حضور مردم و مسئولان اسلامشهر همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و با برپایی ایستگاه‌های صلواتی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اسلامشهر، جشن بزرگ ۲ کیلومتری غدیر جمعه شب با حضور مردم و مسئولان اسلامشهر همراه با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و با برپایی ایستگاه‌های صلواتی در مسیر خیابان امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

حجت الاسلام سیدبهنام میرزاپور رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اسلامشهر در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه جشن بزرگ ۲ کیلومتری غدیر شهرستان اسلامشهر بعد از جشن ۱۰ کیلومتری شهر تهران بزرگترین جشن غدیر استان تهران است، گفت: در حاشیه برگزاری جشن غدیر در اسلامشهر ایستگاه‌های جمع آوری لباس‌های نو و اسباب بازی به منظور کمک و یاری رساندن به کودکان نیازمند و تحت پوشش مراکز حمایتی و خیریه‌های شهرستان برپا می‌شود که پس از جمع آوری اقلام در بین محرومین شناسایی شده منطقه اهدا خواهد شد.

 

 

همچنین جشن بزرگ عید سعید غدیرخم با حضور ۵۰۰ عروس و داماد و خانواده های آنها و جمعی از مسؤولان در اسلامشهر برگزار شد و این زوج های جوان با آغاز عید امامت و ولایت زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

 

پایان پیام/۶۷۰۲۱