محور هزار طی ۲ روز آینده در برخی ساعات مسدود می‌شود
محور هزار طی ۲ روز آینده در برخی ساعات مسدود می‌شود

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز از فردا به مدت دو روز از ساعت ۸ الی ۱۵ مسدود خواهد بود.

ایرج کهریزی، فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس با بیان اینکه محور هراز فردا و پس فردا مسدود خواهد شد، اظهار کرد: این انسداد به علت تعمیرات در محدوده استان مازندران و از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ ادامه خواهد داشت و هم‌وطنان در این ساعات از محورهای فیروزکوه و کندوان تردد کنند.

وی افزود: تردد وسایل نقلیه از محور فیروزکوه پرحجم و روان درجریان است و هموطنان بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای شرق استان رخ نداده است، ابراز کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از دولاین رفت و برگشت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم به دلیل بزرگراهی بودن روان و عادی در جریان است.

کهریزی با اشاره به اینکه عوامل پلیس راه در سطح محورها حاضر بوده و نسبت به روان‌سازی ترافیک اقدام می‌کنند، عنوان کرد: هموطنان می‌بایست بازگشت از سفر خود را مدیریت کرده تا با ترافیک‌های سنگین و فوق سنگین مواجه نشده و چندین برابر زمان معمول را برای عبور از این محورها صرف نکنند.

وی اذعان کرد: هموطنان می‌توانند با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت، صبر و شکیبایی در هنگام رانندگی و با رعایت حقوق شهروندی سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم‌وطنانمان رقم بزنند.

پایان پیام/۶۷۰۱۶