پیش بینی قیمت سکه امروز
پیش بینی قیمت سکه امروز

اکوایران: قیمت سکه در معاملات نقدی روز گذشته صعودی شد. در شرایط کنونی، تحلیلگران فنی روند حرکتی قیمت سکه در روز جاری را چگونه پیش‌بینی کرده‌اند؟

به گزارش اکوایران، روز گذشته قیمت سکه امامی در سایت اتحادیه طلا و سکه تا ۳۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان پایین آمد؛ اما در ادامه معاملات افزایشی شد و با ۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد. این قیمت در حالی است که دو روز قبل قیمت هر قطعه سکه امامی در سایت اتحادیه با ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بسته شده بود.

نکته مهم بازار سکه در شرایط کنونی عرضه سکه‌های جدید است که طبق خبرهای منتشر شده مرکز مبادله ایران اعلام کرده در تاریخ ۱۳ اسفندماه ۱۴۰۲ عرضه گسترده سکه را آغاز خواهد کرد. برخی از معامله‌گران انتظار دارند با عرضه سکه امامی در هفته آتی حباب سکه کاهش پیدا کند.

تحلیلگران فنی معتقدند قیمت سکه امامی در بازار امروز مرز ۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را پیش‌روی خود دارد. به عقیده این دسته درصورتی‌که سکه بالای مرز ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تثبیت دهد، احتمال رسیدن تدریجی آن به پله هشتم کانال مذکور وجود دارد. بااین‌حال اگر سکه مرز ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را از دست دهد ممکن است تا محدوده ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عقب‌نشینی کند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]