به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد امروز بارش‌های پراکنده در استان‌های گلستان، مازندران، گیلان، زنجان،‌ قزوین، تهران، قم و شمال سمنان ادامه دارد. فردا شنبه در نوار شمالی و بخش‌هایی از شرق کشور و یکشنبه در شمال غرب و شمال کردستان بارش‌های پراکنده پیش‌بینی […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد امروز بارش‌های پراکنده در استان‌های گلستان، مازندران، گیلان، زنجان،‌ قزوین، تهران، قم و شمال سمنان ادامه دارد.

فردا شنبه در نوار شمالی و بخش‌هایی از شرق کشور و یکشنبه در شمال غرب و شمال کردستان بارش‌های پراکنده پیش‌بینی می‌شود. روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز بارش پیش‌بینی می‌شود. روز سه‌شنبه بارش‌ها در سواحل شمالی تشدید شده و گستره آن به شمال شرق کشور کشیده می‌شود.

امروز در غرب، نوار شرقی، شنبه و دوشنبه در غرب و زاگرس مرکزی، سه‌شنبه در نیمه جنوبی کشور وزش باد شدید و در برخی مناطق همراه با خیزش گردوخاک خواهد بود.

امروز در شرق، جنوب شرق و مناطقی مرکزی کشور کاهش نسبی دما روی می‌دهد و دریای خزر نیز مواج است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]