به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حازم قاسم سخنگوی حماس اعلام کرد: چه حمله زمینی انجام شود چه نشود، مقاومت برای همه سناریوها آماده است. وی افزود: گذرگاه رفح باید باز شود. ما اطلاعی از توافق درباره گشودن گذرگاه رفح نداریم. حازم قاسم بیان کرد: نتانیاهو می خواهد کار فلسطین را یکسره کند و […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حازم قاسم سخنگوی حماس اعلام کرد: چه حمله زمینی انجام شود چه نشود، مقاومت برای همه سناریوها آماده است.

وی افزود: گذرگاه رفح باید باز شود. ما اطلاعی از توافق درباره گشودن گذرگاه رفح نداریم.

حازم قاسم بیان کرد: نتانیاهو می خواهد کار فلسطین را یکسره کند و آرزو و آمال ملت ما را نابود کند؛ هیچ اشغالگری نمی تواند ملت ما را از بین ببرد.

این در حالی است که روز گذشته، روزنامه یسرائیل هایوم در گزارشی از اختلافات شدید میان مقامات سیاسی و نظامی صهیونیست درباره آغاز عملیات زمینی علیه نوار غزه خبر داد.

براین اساس، مقامات صهیونیست که مخالف عملیات زمینی علیه غزه هستند دلیل اصلی مخالفت خود را نگرانی از آسیب های شدید علیه ارتش رژیم صهیونیستی در صورت اجرای چنین اقدامی می دانند.

به ویژه اینکه باید در نظر داشت ارتش رژیم صهیونیستی هنوز از کابوس رویارویی زمینی با مبارزان مقاومت فلسطین و لبنان در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۰۶ که باشکست های سنگین و مفتضحانه آنها همراه بوده، خارج نشده است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]