به گزارش اقتصادآنلاین، تاکنون هیچ درمانی برای خستگی مزمن وجود نداد ولی می توان علائم آنرا کاهش داد. علاوه بر این برخی عادت ها مانند ورزش، برنامه خواب منظم، و خودداری از موقعیت های استرس زا می تواند در ایجاد آرامش بیشتر و حس مثبت در طول روز بسیار مفید باشد. برخی داروهای گیاهی وجود […]

به گزارش اقتصادآنلاین، تاکنون هیچ درمانی برای خستگی مزمن وجود نداد ولی می توان علائم آنرا کاهش داد. علاوه بر این برخی عادت ها مانند ورزش، برنامه خواب منظم، و خودداری از موقعیت های استرس زا می تواند در ایجاد آرامش بیشتر و حس مثبت در طول روز بسیار مفید باشد. برخی داروهای گیاهی وجود دارند که علائم خستگی مزمن را کاهش می دهند:

    جنسینگ سیبری: جینسنگ سیبری می تواند به شما انرژی دهد. این یک گیاهی قدرتمند برای عملکرد جسمانی، قدرت عضلانی و استقامت است. جینسنگ سیبری در چین و روسیه بسیار محبوب است.
    گل راعی: بی خوابی و افسردگی که اغلب با خستگی مزمن همراه است. گل راعی داوی گیاهی مناسبی جهت درمان این علائم است. همچنین جهت کاهش اضطراب، افزایش تمرکز، و همچنین کاهش درد عضلانی مناسب است.
    شیساندرا (Schisandra): گیاهی است که سیستم عصبی مرکزی را تحریک کرده، استرس را کاهش  داده و منجر به تمرکز ذهنی و رفلکس های سریعتر می شود. در کشورهایی مانند روسیه، چین، ژاپن و کره جنوبی از آن به عنوان بخشی از طب سنتی برای درمان استرس استفاده می کنند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]