فوری / آغاز پیش ثبت‌ نام حج ۱۴۰۳
فوری / آغاز پیش ثبت‌ نام حج ۱۴۰۳

پیش ثبت‌ نام حج ۱۴۰۳ از ساعت ۱۱ صبح فردا چهارشنبه ۲۵ بهمن آغاز می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، امکان انجام پیش ثبت‌نام دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع مربوط به آذر سال ۱۳۸۶ از ساعت ۱۱ صبح فردا چهارشنبه ۲۵ بهمن فراهم خواهد بود. اولویت انتخاب کاروان فقط با متقاضیانی خواهد بود که در مرحله پیش ثبت نام نسبت به واریز مبلغ علی الحساب حج تمتع اقدام کرده باشند.
متقاضیان تشرف به حج ۱۴۰۳ می‌توانند از طریق سامانه https://tamatoreserve.haj.ir نسبت به اخذ کد رهگیری و واریز مبلغ علی الحساب اقدام کنند.
افرادی که در کاروان‌های حج سال ۱۳۹۹ نام‌نویسی و وجوه مربوط را واریز کرده‌اند اما به دلیل لغو سفر حج در آن سال و سال‌های پس از آن موفق به تشرف نشده و تاکنون نیز انصراف نداده‌اند، نیازی به انجام پیش ثبت نام نداشته و همزمان با اعلام ثبت نام قطعی، بصورت مستقیم امکان نامنویسی در کاروان‌ها را خواهند داشت.
همه ودیعه‌گذاران حج تمتع می‌بایست قبل از انجام امور ثبت نام، نسبت به مراجعه به سامانه reserve.haj.ir تکمیل اطلاعات و اخذ کد رهگیری اقدام کنند، در غیر اینصورت امکان ادامه فرایند ثبت نام نخواهند داشت.
تاکنون بیش از ۵۰ هزار نفر برای تشرف به حج تمتع ۱۴۰۳ ثبت نام کرده اند که از این تعداد حدود ۲۳ هزار نفر مرد و بیش از ۲۷ هزار نفر از آنان زن هستند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]