امام جمعه کرمان: اسرائیل تا نابودی فاصله‌ای ندارد
امام جمعه کرمان: اسرائیل تا نابودی فاصله‌ای ندارد

امام جمعه کرمان با اشاره به جنایات بزرگ و فجایع انسانی رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: اسرائیل تا نابودی فاصله‌ای ندارد و انتقام سخت و پشیمان‌کننده در انتظار این رژیم جعلی است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی با تسلیت ترور سرداران شهید زاهدی و رحیمی در حمله وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به سفارت ایران در سوریه، اسرائیل را یک رژیم جلاد، آدمکش، تروریست و جعلی عنوان کرد و گفت: به امید انتقام سخت و پشیمان‌کننده از آدمکش‌ها و جلادهای این رژیم جعلی توسط ایران اسلامی هستیم.
وی با در پیش بودن جمعه آخر ماه رمضان با بیان اینکه امسال در شرایطی قرار گرفتیم که یکی از حساسترین شرایط جهان در ارتباط با جنایاتی است که اسرائیل در غزه انجام می‌دهد، گفت: روز قدس امسال متفاوت از همه روزهای قدسی است که تاکنون داشته‌ایم.
امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه روز قدس امسال در شرایطی رقم می‌خورد که عملیات طوفان الاقصی توسط مجاهدان و رزمندگان حماس و مجاهدان مقاومت اسلامی رقم خورد و شکنندگی و شکست ترمیم‌ناپذیر رژیم جعلی صهیونیستی را بهتر از همیشه برملا کرد، افزود: شکست سنگینی که در طول ۷۵ سال جنایات این رژیم هیچ وقت در تاریخ دیده نشده است.
وی با بیان اینکه اسرائیل به دنبال این شکست، یک نسل کشی و انواع و اقسام جنایات را در نوار غزه انجام داد که نمونه‌ای از آن را در از بین بردن زنان و کودکان بی‌دفاع در فلسطین اشغالی شاهد هستیم، ادامه داد: در شرایطی روز قدس امسال را در پیش داریم که تمام مجامع حقوقی بین‌المللی نسبت به این جنایات بزرگ و فجایع انسانی سکوت کردند.
علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه جنایات بزرگ و فجایع انسانی رژیم غاصب صهیونیستی برای همیشه تاریخ روی این رژیم کودک‌کش و جلاد را سیاه خواهد کرد، گفت: در برابر سکوت مرگبار مجامع حقوقی بین‌المللی، باید بیش از همیشه تلاش کنیم که صدا مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانیم.
وی با بیان اینکه طی چند ماهی که از این جنگ در غزه می‌گذرد، نقاب از چهره کاذب و دروغین اسرائیل برداشته شد، تصریح کرد: تمام تلاش‌های این رژیم غاصب برای متقاعد کردن کشورهای اسلامی و نزدیک شدن به آنها خنثی شد و روی ددمنشی رژیم جعلی اسرائیل و دروغین بودن ادعای آنها بیشتر از همیشه نمایان شد.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه امسال در شرایطی به استقبال روز قدس می‌رویم که با دشمنی مواجه هستیم که چیزی از آنها بر ما پوشیده نیست، ادامه داد: ما با دشمنی مواجه هستیم که در نسل‌کشی، آدم‌کشی، ترور حساب شده و هدفدار در کشورهای مختلف و در زیر پا گذاشتن و عدم احترام به انسانیت حرف اول را در دنیا می‌زند و حتی راه رسیدن غذا را بر روی مردم مظلوم غزه بسته است.
وی با اشاره به اماکنی که در همه کنوانسیون‌ها و مجامع حقوقی به رسمیت شناخته شده اعلام شده که کسی حق حمله به آنها را ندارد، گفت: این رژیم حتی در حمله به این اماکن هم حرف اول را در دنیا می‌زند؛ جنایاتی که نمونه آن را همه در حمله به بیمارستان الشفای غزه دیدند، ۴۰۰ مجروحی که به خاک و خون کشیده شد و حتی جنازه‌هایی که به آتش کشیدند و ده‌ها و صدها جنایتی که زبان از گفتن آنها قاصر است و همه توسط این رژیم جعلی اتفاق افتاد.
علیدادی سلیمانی با بیان اینکه در روز قدس امسال نه تنها بر ملت رشید ایران اسلامی و ملت‌های مسلمان در کشورهای اسلامی که بر همه انسانیت بیدار در همه کشورهای دنیا لازم است که هم‌صدا و همراه با هم به صحنه آمده و صدای خود را به گوش استکبار جهانی برسانند، جنایات رژیم جعلی و غاصب اسرائیل را محکوم کنند و همه هم‌صدا نابودی اسرائیل را در روز قدس خواستار شوند، گفت: انشاءالله راهپیمایی روز قدس امسال، قوی‌تر با انگیزه‌تر و میدانی‌تر از همه سال‌ها برگزار خواهد شد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]