به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی که این روزها اختلافات زیادی با مدیران باشگاه پرسپولیس دارد، آخرین نامه اخطار خود (نوتیس) را تحویل این باشگاه داده تا در صورت پرداخت نشدن مطالباتش قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کند. بر اساس اطلاعاتی که از منابعی در باشگاه پرسپولیس در اختیار […]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی که این روزها اختلافات زیادی با مدیران باشگاه پرسپولیس دارد، آخرین نامه اخطار خود (نوتیس) را تحویل این باشگاه داده تا در صورت پرداخت نشدن مطالباتش قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کند.

بر اساس اطلاعاتی که از منابعی در باشگاه پرسپولیس در اختیار ایسنا قرار گرفته است، یحیی گل‌محمدی صبح دوشنبه با حضور در باشگاه پرسپولیس اخطار ۱۰ روزه خود را تحویل باشگاه پرسپولیس کرد و بعد از پایان این مهلت، در صورت پرداخت نشدن مطالباتش می‌تواند قرارداد خود را یک‌طرفه فسخ کند.

در همین حال در ساعات اخیر شایعه شد که گل‌محمدی قرارداد خود را فسخ کرده است اما مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ این موضوع را تکذیب کرد. فرشید طاهری مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ درباره این موضوع به ایسنا گفت: یحیی گل‌محمدی برای فسخ یک‌طرفه قرارداد به سازمان لیگ مراجعه نکرده است و بنابراین قراردادش فسخ نشده است.

درباره این موضوع ایسنا با رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تماس گرفت اما او حاضر به پاسخگویی نشد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]