صنعت نفت ایالات متحده در آستانه یک موج بزرگ تحکیم!
صنعت نفت ایالات متحده در آستانه یک موج بزرگ تحکیم!

اکوایران: صنعت نفت ایالات متحده با توجه به گزارش جدید کیتکو، احتمالا با ادغام و تحکیم شرکت‌ها برای همراهی با سیاست‌های انرژی مواجه می‌شود.

به گزارش اکوایران، صنعت نفت ایالات متحده در حال حاضر با مرحله قابل توجهی از ادغام از طریق M&A مواجه است. ارنی میلر، مدیرعامل Verde Clean Fuels و یک تحلیلگر باتجربه صنعت، به ادغام‌ها و اکتساب‌های مهم اخیر به عنوان شاخص‌های تغییر استراتژیک با هدف تقویت دارایی‌های عملیاتی اصلی برای موفقیت بلندمدت اشاره کرد.

بر اساس گزارشی از کیتکو نیوز، ارنی میلر عنوان کرده است که ما حوضه‌هایی مانند حوضه پرمین در اینجا در تگزاس غربی داریم که به رشد خود ادامه می‌دهند. شما خریدهای بزرگی را در آنجا مشاهده کرده‌اید. اکسون با خرید Pioneer و Chevron با خرید Noble Energy نمونه‌هایی از شرکت‌های بزرگی هستند که موقعیت‌های خود را تحکیم می‌کنند، که نشان می‌دهد این دارایی‌ها مرکزی هستند. میلر در مصاحبه اخیر با جرمی سافرون، مجری کیتکو نیوز، اظهار داشت: به برنامه های بلندمدت استخراج آنها می پردازیم.

این حرکت به عنوان راهی برای شرکت‌های نفتی ایالات متحده برای تقویت زنجیره‌های تامین و قابلیت‌های تولید خود در یک بازار بی‌ثبات جهانی تلقی می‌شود که نشان دهنده اعتقاد قوی به دوام و سودآوری این دارایی‌ها است.

کارنامه مالکان جدید باشگاه استقلال/ خریداران آبی‌پوشان چقدر بدهی دارند؟

تأثیر سیاست انرژی ایالات متحده بر نفت

میلر در بحث تاثیر سیاست های فعلی تحت دولت بایدن خاطرنشان کرد که علیرغم چالش های نظارتی، صنعت پیشرفت های قابل توجهی در بهره وری تولید داشته است؛ فناوری های فرکینگ به طور قابل توجهی پیشرفت کرده اند و به ما این امکان را می دهند تا از مخازن موجود بیش از هر زمان دیگری استخراج کنیم. انتظار می‌رود این روند با وجود محدودیت های احتمالی در اکتشافات جدید ادامه یابد.

این پیشرفت‌های فناوری به‌عنوان محرک‌های کلیدی برای حفظ رشد در چارچوب مقرراتی و زیست‌محیطی موجود در نظر گرفته می‌شوند که نشان‌دهنده تغییر به سمت حداکثر کردن بازده از دارایی‌های جاری است.

چشم انداز آینده و پویایی صنعت

با نگاه به آینده، میلر ادغام بیشتر صنعت را پیش بینی می کند که می تواند معاملات بزرگتری را به همراه داشته باشد. او پیش بینی کرد که احتمالا دور دیگری از ادغام در افق وجود دارد. این صنعت در حال هماهنگ سازی خود است تا از طریق صرفه جویی در مقیاس و کاهش هزینه ها کارآمدتر عمل کند و برای مقابله با چالش های بازار فعلی و آینده آماده شود.

این تحولات در پس زمینه ای از پویایی انرژی جهانی در حال تحول است؛ جایی که استراتژی های ایالات متحده در حفظ امنیت انرژی و ثبات اقتصادی بسیار مهم خواهد بود. ایالات متحده نه تنها بر تقویت توانمندی های داخلی متمرکز است، بلکه خود را برای ایفای نقش تأثیرگذارتر در بازار جهانی نفت قرار می دهد.

از توافق با آژانس تا تحریم اکونومیست/ اگر بورس ارزنده است، چرا خریدار ندارد؟

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]