آل‌کثیر داغ دل پرسپولیسی‌ها را تازه کرد!
آل‌کثیر داغ دل پرسپولیسی‌ها را تازه کرد!

عیسی آل‌کثیر در نخستین بازی‌اش با پیراهن سپاهان موفق به گلزنی شد تا داغ دل پرسپولیسی‌ها تازه بشود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، در این روز‌ها همه هواداران پرسپولیس نگران وضعیت خط حمله تیم‌شان هستند. سرخ‌ها تنها با یک مهاجم تخصصی آماده مصاف با النصر تا بن دندان مسلح هستند که در خط حمله‌اش ستاره‌هایی، چون کریستیانو و مانه حضور دارند.

در شرایطی که پرسپولیسی‌ها همچنان چشم‌شان به سایت باشگاه برای رونمایی از یک مهاجم خارجی است، فوروارد‌های کوچ کرده از این تیم مشغول درخشش هستند.

اگر پریرا و دیاباته را که به عنوان مهاجم خارجی چندان کیفیت مطلوبی نداشتند و جدا شدند را فاکتور بگیریم، مهدی عبدی و عیسی آل کثیر شاید در آسیا و ادامه لیگ در شرایطی که مهاجم تاپی در بازار نمانده می‌توانستند موثر باشند.

مهدی عبدی پس از جدایی از پرسپولیس در اولین مسابقه خود برای تراکتور گل سه امتیازی زد و در دومین بازی خود مقابل استقلال خوزستان هم ۹۰ دقیقه در ترکیب بود و خوب بازی کرد.

حال عیسی نیز که به دلیل سقف قرارداد‌ها کارت بازی‌اش در چهار هفته ابتدایی صادر نشده بود، در دیدار دوستانه مقابل زنیت از معدود ویژگی‌های مثبت سپاهان بود و در روز شکست سنگین این تیم تک گل این تیم را زد و پنالتی هم گرفت تا مثل عبدی در اولین بازی برای تیم جدید خود موثر باشد.

این موضوع شاید داغ دل پرسپولیسی‌ها را در شرایط فعلی تازه کند و این تیم با حداقل ظرفیت در خط حمله باید میزبان یاران رونالدو باشد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]