عبور «ساینا دنده‌ایS» از کانال ۴۰۰ میلیون + جدول قیمت
عبور «ساینا دنده‌ایS» از کانال ۴۰۰ میلیون + جدول قیمت

اکوایران: هرچند امروز بازار خودرو شکل نوسانی به خود گرفته بود، اما تغییر کانال قیمت برخی از خودروها موجب شد تا این تغییرات بیش از نوسان به چشم آید.

به گزارش اکوایران؛ بررسی بازار نشان می‌دهد پرطرفدارهای ایران خودرو و سایپا امروز شکل نوسانی داشتند و با این شرایط برخی از خودروها رشد قیمت را تجربه کردند و برخی نیز با کاهش راهی بازار شدند، اما در این میان تعداد محدودی از خودروها هم تغییر قیمت نداشتند.   

فعالان بازار خودرو معتقدند تعطیلی روزهای اخیر بازار یکی از عمده دلایلی است که موجب شده تا بازار امروز شکل نوسانی به خود گیرد. تعطیلی یکی در میان روزهای اخیر موجب شد تا به گفته فعالان بازار امکان کشف قیمت برخی خودروهای داخلی گرفته شود و با این شرایط شاهد نوسان در میان پرطرفدارهای ایران خودرو و سایپا باشیم. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد امروز دلار هم شکل با ثبات داشت.

  با مقایسه قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز نسبت به ۱۸ بهمن می‌توان گفت بازار شاهد رشد ۷ میلیونی «دنا پلاس توربو اتوماتAT » بود و این امر موجب شد تا این خودرو بار دیگر از کانال ۹۰۰ میلیونی‌ها عبور کند و از سوی دیگر با ارزیابی قیمت‌های امروز نسبت به پیش از تعطیلات می‌توان گفت «ساینا دنده‌ایS» هم امروز از مرز ۴۰۰ میلیونی‌ها عبور کرد.  براساس ارزیابی بازار یکی دیگر از خودروهایی که در روزهای اخیر به مرز تغییر کانال نزدیک شد «کوییک‌R دنده‌ای» است.

قیمت محصولات ایران خودرو  

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو۲۰۷ دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2 »، «پژو ۲۰۶ دنده‌ای»، «دنا پلاس ۶ دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT » مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز و نسبت به دو روز گذشته «پژو ۲۰۶ دنده‌ای» ۵۷۰ میلیون تومان  قیمت‌گذاری شد. «هایما S8» هم در بازار یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد در میان ایران خودرویی‌ها «تارا اتوماتV2»  امروز ۸۹۵ میلیون قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌دهد در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «دنا پلاس ۶ دنده توربو» ۸۴۵ میلیون تومان قیمت خورد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم در بازار ۹۰۷ میلیونی شد. بررسی‌‌ها همچنین نشان می‌دهد امروز «پژو ۲۰۷ دنده‌ای» هم در بازار ۷۲۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار ۶۸۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. در میان خانواده کوییک هم امروز در بازار «کوییک‌R دنده‌ای» ۳۹۵ میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم ۳۹۷میلیون تومانی شد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا صندوق‌دار» امروز ۳۸۷ میلیون تومان قیمت خورد. «تیبا هاچ بک EX» هم ۳۷۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز ۴۰۴ میلیون تومان قیمت‌ خورد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]